Facebookpoesi
Don't Cry, Just Say Fuck You And Smile
Visst, det kan kännas som ett bra visdoms ord, men att läsa det 10 000 gånger på olika personers inlägg hela tiden? lixom, jag tror att vi har fattat nu.
Citat från deusexmachina
Citat från EyeBelieve
-random guy on moppe osv-
Gud, jag avskyr denna T_T
Kunde han inte svänga heller? Var han fullständigt förståndshandikappad?
*asg* Antagligen var han det ... o-O
''Vad ska jag göra hjälp mig pallar ej detta''
''ain't tryna call myself special but all those games you playin' I invented them...''
''Ett smile, några ord & jag dog för dig.''
''du förstår inte hur mycket du betyder ! <3''
Alla dessa mänskor som skriver "&" istället för "och"... Hur svårt är det att skriva ut ett ord på tre bokstäver?
responsen: Gumms?? <3
svaret: tar de på msn ''/ <3
älskar detta fenomen. ska försöka hitta något nu på en gång.
jag ska aldrig lita på det som kallas människan,
gillar att det ofta tillkommer ett kommatecken eller ett ' efter meningar utan anledning.
Citat från Atomkaerna
Alla dessa mänskor som skriver "&" istället för "och"... Hur svårt är det att skriva ut ett ord på tre bokstäver?
De ser ju mer speciellt och genomtänkt ut om man använder massa krångliga symboler fattar du väl!
Citat från EiLeiki
Citat från Atomkaerna
Alla dessa mänskor som skriver "&" istället för "och"... Hur svårt är det att skriva ut ett ord på tre bokstäver?
De ser ju mer speciellt och genomtänkt ut om man använder massa krångliga symboler fattar du väl!
Ja, DET gör det ju. Speciellt om man inte lägger mellanslag mellan orden och &-tecknet.
Mitt utseende, mitt problem! Kopiera det här om du är jävligt ful! :)
"Dom fråga: Varför jag fortfarande försöker få henne, det kommer säkert aldrig och funka.
Då frågar jag, Varför lever ni? Ni kommer ju ändå att dö."
Cancer... Jag undrar om alla kunde sätta detta som deras status i 1 timme. Jag är ganska säker på att jag vet vilka som kommer att göra det. Tänk på någon du känner som har/haft cancer eller dött pga av cancer. Min önskan är att under 2012 ett botemedel hittas. Kommer du lägga upp den i 1 timme? För att hedra dem som har kämpat och kämpar mot cancer. Hoppas att se den i din status..
stackars
"Blanda inte ihop min personlighet och attityd:
Min personlighet är vem jag är och min attityd beror på vem du är."
Sveriges nya skylt vid riksgränsen: Välkommen till Sverige! Dårhuset där man tillåter djursex, luciatåg med barn för intagna pedofiler, anser att mördare inte är psykiskt sjuka, ökar invandringen trots en ökad arbetslöshet, men FAN ta dig om du laddar ner en film eller kör 3km/h för fort! — på Snutstation , fuck aina och hans mamma
HAHAHAHHAHA Ledsen kille
Sunlight fails to shine, Darkness becomes my shrine, Fire shoots up in the air, As my soul I declare
This demon from hell to take, The anger I can’t fake, Cold fingers of darkness reach for my hand, As lightening wreaks havoc on the land
Grymt bra tyckte jag x)
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet