Ditt största komplex [bildtråd]
Min lår :/
^bildtråd
Citat från HardcoreChey_97
Överbett + stora tänder, när jag biter ihop dem döljer typ framtänderna i överkäken de i underkäken.

Syns inte så mycket på bilderna men för att ni ska fatta:

Kan inte få mer underbett än så och bara det där gör pissont i käken, haha.
Gillar dessutom inte mina läppar i profil, överläppen är för lite plutig, den ser typ ut så här / istället för att var mer rundad, om det makes sense.
Det var ju inte så farligt, jag har samma grej fast jag kan inte blotta mitt tandkött på grund av att jag har stora tänder utan att använda händerna plus så sticker mina tänder snett ut så jag om något så ser jag ut som en efterbliven åsna när jag skrattar. Tänk på det !
^^^
Tycker du har alldeles perfekta ben. Hela din kroppsform är helt.. amazing typ.
Så sjukt snygg person bara. Uh <3
Jag har flera komplex, det gamla vanliga som t.ex mage och armar. Men mitt största är verkligen min hy! Hatar den.. fullt med blemmor, ärr från finnar och jag får lätt finnar. Har dessutom rätt så mörka ringar under ögonen.
Ofta vill jag inte visa mig offentligt utan foundation.
Vill jättegärna göra chemical peeling men det är så dyrt! :/
Förlåt men är för lat för att lägga ut en bild!
gillade mina läppar förut men har numera... nä. fy. de är typ snea (?!)
har inget är helt perfekt lol fuck you
^ ditt hår!!!
Min hårlinje, mina ben, min vikt över lag. Vill gå upp, inte ner. Vet om att jag är jättesmal och har pinnar till ben, det som är problemet.
Har dock rakat bort min hårlinje nu så jag är nöjd med den iallafall. :>
^
Och att du inte kan odla skägg D:
Men satans snygg är du
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet