Din bästa kyss
tyvärr kan jag inte säga som många andra min första (med min första kärlek) för den minns jag knappt, eller visste inte riktigt vad som gilldes som en kyss, gör det knappt nu heller. Men ofta man ska veta just vilken kyss som var den bästa :P
min bästa kyss har jag fåt varje dag jag träffat min tjej :D
tror faktiskt den inte vart, för kan faktiskt inte minnas någon just sådär speciell som skiljer sig från de andra, tyvärr, hade ju vart trevligt. Många är rätt dåliga på att kyssas har jag märkt :/
Det måste ha varit den första. Det var på lågstadiet och när min mor just hade kommit till skolan för att hämta mig så sa en tjej till mig att hon vela prata med mig.
Då drar hon med mig in i ett tomt klassrum, trycker mig mot ett skåp och pussar mig. Kommer ihåg att sved om läpparna som fan, dunno why. Hon var på som fan och jag blev typ rädd lol. Satt helt tyst bilfärden hem och fattade inget.
Saknar lågstadiet/mellanstadiet som faaaan.
Igår kom den nog, den kändes äkta.
när vi stod vid en bom på varsin sida. det var mörkt, svalt och blåste lite grann.
han lutade sig mot mig och kysste mig. det var underbart fast nu är han mitt ex fast sprolla, det var ändå underbart.
Den senaste. : $
Med en tjej jag träffade en gång i göteborg, vi träffades dagen innan, snackade och trivdes. Dagen efter så kysste hon mig på någon parkbänk på ett ställe jag inte har en jävla aning om vart det låg. Fint var det, och ganska mysigt.
På midsommar, han kysste mig vid köksbordet när vi drack whiskey och hans polare var på toaletten.
Våra läppar hörde ihop.
Lovely
På ett musik läger där vi alla satt runt en brasa. Han spelade gitarr och jag sjöng och efter det lutade han sig fram och kysste mig, och alla bara "OOOOOHHH" Så gick min första och bästa kyss till xD Det var för typ ett år sen.
Min första, med pojkvännen jag har nu!
den första lolololololol, bara för att det är den enda jag verkligen minns.
på en brygga, mitt i natten, i november, stjärnklar himmel osv.
det var fint som tusan.
Med en kille som kan vara hur underbar som helst... Men sen ba förändrades han innan det skulle bli 2 månader. Tack vare en bitch, som jag hatar!! :P
den senast lugnt... trykt mot en vägg hos honom... det va skönt och den mest intensiva jag någonsin fått....
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet