Din bästa kyss
Första med min mest seriösa flickvän på arlandas pizza ställe(om det ens finns kvar)
Min bästa kyss är den första med min Anders. Vi kollade på film med hopflätade fingrar han lutade sig mot mig. Då jag började lukta på hans hår. Långsamt nuddade våra kinder och vi kysstes... oh! >w<
Står fast vid att min bästa var min första.
13 år gammal, skulle säga hejdå till en kille jag var på G med. Fick värsta kyssen när han skulle gå på tåget. Två dagar senare blev han min första pojkvän.
Har inte pratat med honom sen vi gjorde slut då han kallade mig hora för att han trodde jag var otrogen :)))))))))))))))))
Nyår, totally. Jag och min pojkvän hade precis sagt 'jag älskar dig' till varandra för första gången, och vi kysstes precis då på tolvslaget med fyrverkerier i bakgrunden. Så galet fint.
För typ 2 år sen eller nått med min dåvarande flickvän, vi hade grälat (rätt ordentilgt) på grund utav ett totalt missförstånd från hennes sida. Vi träffades först två veckor efter grälet, vi pratade ut och sen kysste vi varann.. Den värmde ^^
Första kyssen med Daniel, grabben jag är hopplöst kär i.
Eller kanske första kyssen med Wilhelm, mitt ex. omnomnom
första gången jag kysste en snygg kille där det var riktiga känslor inblandade.
jag och min dåvarande pojkvän hade klättrat upp på en bro där tågen brukade åka förbi.. Vi satt och pratade tills solen gick ner, och när vi skulle gå hem så började det spöregna.. Så vi sprang och ställde oss under ett träd och då kysste han mej.
Igår, väntat så länge på det :3
kysste min spegelbild nyss jisses vilket drag
^ win!
Första kyssen var precis så där som på film: det regnade, vi stod under ett träd längst ut på en udde, och jag var livrädd för allt som hade med kärlek att göra. Bästa kyssen tror jag ägde rum med samma unge man på köksbänken i hans lägenhet.
igår. <3
tycker seriöst att alla kyssar med pojkvännen är bäst, men har säkert funnits flera som känts mer speciella, dom jag alltid får när jag är ledsen eller när vi inte kommer överens och tillslut löser det.
onsdags natt/morgon
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet