Din bästa kyss
Det är nog med mitt senaste ex. Vi satt på en soffa i ett köp center och han satt framför mig, tittade på mig länge och jag fegade ur lite då och då, han la en hand på mitt knä och jag tittade på honom och han lutade sig in mot mig och bam så hade jag glömt tid och rum och att och kysste honom på ett köpcenter :P
Den har jag inte fått än.
Den med dig ;););););););););););
När ja och min på g brud för något år sedan stod och väntade på tåget så lös solen så fint på henne när hon lutade sig mot en vägg att jag inte kunde hålla mig från att kyssa henne. ååh. fuck saknar henne som fan. haha
Första med TARD.
Vi låg sådär asmysigt i min säng och höll hand och han hade sitt ansikte väldigt nära mitt. Var så sjukt nervös, låg och tänkte något i stil med "kyssmigkyssmigsnällasnälla eller nej eller vafan JO GÖRE eller NEJ FAN JAG VÅGAR INTE"
Men till sist så gjorde han det och jag vart så jävla lycklig!
Citat från Rly
Första med TARD.
Vi låg sådär asmysigt i min säng och höll hand och han hade sitt ansikte väldigt nära mitt. Var så sjukt nervös, låg och tänkte något i stil med "kyssmigkyssmigsnällasnälla eller nej eller vafan JO GÖRE eller NEJ FAN JAG VÅGAR INTE"
Men till sist så gjorde han det och jag vart så jävla lycklig!
Denna. Så jävla fint.
Har fortfarande inte fått någon jävla kyss än. :@ :(
/ bitter
Kyssen när jag inte varit med min flicka på en vecka.
Okej, det är inte länge jag vet, men jag hade väntat så länge.
Det kändes i hela kroppen när jag kysste henne.
första kyssen jag fick av min flickvän för några dagar sen :3
väntar fortfarande på att någon ska komma och ta mig med storm och ge mig den perfekta kyssen.
alla jag haft är så.. inte fina, lol :(
ingen var spec så =(
Första kyssen med ett av mina ex. Vi gick runt, vi pratade, sen i något ögonblick tittade vi varandra i ögonen, och efter någon sekund gick vi bara rakt emot varandra och kysste varandra. Var rätt så underbart.
Min första med min första pojkvän. Jag skulle sova hos honom och vi låg på sidan mitt emot varandra på hans säng. Jag tänkte hela tiden "måstevågamåstevåga" och just när jag bestämt mig för att kyssa honom böjde han sig fram och gjorde det. Ah låter gay men det var fint.
Alla kyssar med HugMeBitch mehe. Speciellt alla kyssar på sommaren, de var underbara och hon hade solen bakom sig. Fick alltid tusen fjärilar i magen och trodde mina ben skulle vika, ville aldrig sluta kyssa henne. Det var fint.
Skulle kunna förklara flera tillfällen, men de är för många.
En jag var ihop med när jag var 13, tror nog det var första kyssen.
Kom ihåg att vi gick i stan och höll händer och sen kysstes vi, rätt så mucho grande mysigt.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet