Dagens Random.
Att mitt ex kommer hem till mig och kallar mig hora!
Det var random, han smade inget om att han skulle komma förbi, och knacka inte ens på dörren, han bara gick in, kalla mig hora, sen satt han sig och spela med min lillebror. o.O
Att min kompis frågade mig av alla vilket hål ''där nere'' bebisar kommer utifrån.
Jag och Marrekillen startade ett band på bussen idag. Väldigt seriöst projekt med namnet Hamsterhat. :(
Kan berätta om gårdagens random istället.
Hälsade på en kille som flög bakåt och sa "AH MEN SHIT DU HAR EMOCORE" när jag presenterat mig, och sedan bad om en penna så jag kunde skriva mitt namn på hans arm.
Ville sjunka genom jorden och bara förmultna.
hittade två exakt likadana tändare på mitt skrivbord... men ingen är min
Kom på mig själv med att sitta och grimasera mot en bild på en kille för att jag inte gillade hans kläder när jag satt på tåget.
Min hund spottade gurka på mig och stod sedan och stirrade på mig. Hon är fortfarande kvar, minst en kvart senare. xD
Min pojkväns nattprat.
"Nej, jag vill inte krama dig med en grytvante. Varför skulle jag vilja det?"
Gick in och skulle lägga mig bredvid min sovande flickvän i hennes säng imorse. Hon hade lagt några kuddar runt om sig själv, som jag kastade bort för att själv få plats. Kastade iväg en av kuddarna och såg sedan att något rörde sig under kudden. Då var det hennes katt som jag råkat kasta den på.
La mig sedan i sängen bredvid henne och känner sedan att något slickar mig på foten, jag kollar upp och ser att katten står och verkligen råstirrar på mig O.o
min lillebror sade att min sushi smakade som vått tidningspapper :(
Citat från panama
Äter ravioli.. så var det en ravioli.. I EN RAVIOLI..
Fast jag åt den.
yo dawg, i heard you like ravioli so we put a ravioli in ur ravioli
Blev just kallad pmsunge av min egna pojkvän. Bitch.
jaha har du en egen pojkvän? trodde du delade med någon
Citat från arg_snigel
jaha har du en egen pojkvän? trodde du delade med någon
hmm...låter som en gåta!
Dagens random:
Var i Falun. Såg en söt kille gå in på Carlings. Jag och min kompis delade ut flygblad från Ung Vänster precis utanför. Efter tio minuter ser jag in genom fönstret utan att se honom så jag frågar min kompis om han gått utan att jag sett det, så hon pekar och säger "där är han" och samtidigt kollar han ut genom fönstret rakt på oss. Vi dog.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet