Bild på din tatuering
Citat från Laserjesus
Blast over, på min gamla handtatuering och byggde även på lite extra över fingrarna.[/i]
Riktigt snyggt, får man fråga hur den gamla såg ut?
Vilka äckel ni admin är som spanar in mina tuttar som syntes typ två centimeter :Ssssssssssssss
Här är en till, men nu ser man inte hur den sitter på kroppen för på denna bilden ser den ut att sitta otroligt långt ner, vilket är lite tanken också men nu ser det ut som den sitter vid typ magen jämnfört med den andra bilden.

deep
Älskar man sin familj så gör man!
Hur fick du ens en tatuerare att gadda dig när du är under 18?
Jävligt dåligt..
Snygg font!
Citat från Novalios
Hur fick du ens en tatuerare att gadda dig när du är under 18?
Jävligt dåligt..
Hon använde inte #Nofilter åtminstoende.
Touché
Jag gjorde den som en present för min mor så hon var medveten om att jag skulle tatuera mig men inte vad, så hon skrev på. :)
Och det är bara två år, kunde alltid varit fem liksom.
Har inget emot att folk tatuerar sig när de är under 18 om de nu känner för't, men det kunde ju ha varit en bra idé att lära sig grundläggande engelsk grammatik innan du tatuerade en text på engelska.
Uppenbarligen är det du som behöver lära dig engelsk grammatik.
Och om du syftar på att jag inte tog " Til death do us apart" så är det för att jag tycker detta passar mig och min familj bättre än något man har som giftemålslöften.
Är la inget fel med grammatiken? Nu är min engelska rostig och så men
Substantiv i singularform + verb i presens = verbet ska sluta på ett s.
Substantiv i pluralform + verb i presens = verbet ska inte sluta på ett s.
Eftersom death är singular, så ska det vara tears och inte tear, om det ska vara grammatiskt korrekt.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet