Allmän diskussionstråd för gamers
Citat från natsukashi:
Citat från Peppar:
Citat från natsukashi:
jag snittar 15 fps i Diablo 3 typ :D
Du sitter ju på en brödrost.
Fler firrar än Agatha!
Det är så jävla stört.
J. E. S. U. S.
Det söndertuggade, cancertråkiga fps-babblet och individerna som ständigt ligger bakom.

^ Den här gången var det väl inget nerklankande som förr dock utan någon som undrade seriöst? Åtminstone så jag såg det.
Haha, oh? Det krävs bara lite läsning mellan raderna och hänsyn till vem som skrivit det. Hursomhum, söndertuggat och cancertråkigt. Och meningslöst till graden att man bara vill slita av sig ansiktet och flinga iväg det som en frisbee.
Jag ställde en seriös fråga, plz
60 fps über alles
Jag försökte bli imponerad av byggsystemet i Fallout 4. Det lät som en sån stor deal när allas hakor föll och jag bara ??? Visst är det fint att kunna bygga sina egna skapelser osv, men är det verkligen SÅ fantastiskt? Ah ja. Det kanske slipas till release.
Det framstår iofs en smula mer kränkt att ständigt (alltså, ständigt: inte ibland - ständigt) gnälla om andra plattformar.
v
Läsa mellan raderna. Läs mer mellan raderna. Läs alltid mellan raderna. Då är det större chans att du hittar något du kan känna dig kränkt över, så att du kan förolämpa den andre och få hen att känna sig hemsk som kränkte dig.
Ursäkta för svaret på en allmänt spelrelaterad fråga om varför vissa devs gör som dom gör! Helt urtråkigt i en speltråd.
PS. Självklart är det en urdöd och hjärndöd sak att ta upp om det ska krigas mellan konsoler och vad man föredrar. Men börja inte spy så fort någon undrar något som har med saken att göra, då det faktiskt påverkar människor olika mycket gällande fps. Se skillnad på kukmätartävling och fundering om något. Sluta dessutom läsa mellan raderna när det inte står något där. Folk kan vilja diskutera saker som har att göra mer ingående i spel ibland utan att vilja köra sin stora internetpenis ner i halsen på dig.
Tror att många här har en fruktansvärt negativ syn mot mig då jag har suttit och cirklejerkat över PC flertalet gånger.
Men jag antar att folk lever kvar i det gamla och vägrar se mig prata om seriösa saker här
Haha, det är ju sant. Mitt förtroende är inte stort för människor som uppvisat samma typ av beteende hur länge som helst. Det känns dock mer naturligt än något annat.
Jag hoppas de tar Miskovsky igen att fixa en ny, liknande låt till nästa Mirror's Edge.
Den rösten och melodin är liksom inetsad i titeln.

Once a troll, always a troll.
Citat från Pan:
Jag hoppas de tar Miskovsky igen att fixa en ny, liknande låt till nästa Mirror's Edge.
Den rösten och melodin är liksom inetsad i titeln.
Bild: http://i.imgur.com/jHwHMJn.jpg
tycker nog att Solar Fields är viktigare för musiken är just Miskovsky, fast hade ju inte klagat om hon gjorde en låt till
tänkte köpa metro redux under rean men mitt internet ville inte samarbeta :)))
är officiellt skitsur nu
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet