alismas blogg
28 år. Bor i Stockholms län. Är offline och var senast aktiv: Idag 19:16
Senaste inläggen
hur var eran helg?Idag 10:44
great
7 augusti kl. 14:13
lidingbög
5 augusti kl. 16:12
ordbajs
4 augusti kl. 16:42
lol
31 juli kl. 21:44
iiiiiiiihhhhhh
23 juli kl. 17:28
haul
20 juli kl. 18:07
tredje gången gillt då
20 juli kl. 03:24
:-(
17 juli kl. 22:48
hoppsan
17 juli kl. 03:54
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Ambivalent Civilstatus: EnsamLäggning: Bisexuell
Intresse: Spel
Bor: Inte valt
Politik: Feminist
Dricker: Saft
Musikstil: Jazz
Klädstil: Svart
Medlem sedan: 2012-01-27
hur var eran helg?
började spy blod i söndags och med tanke på hur utskälld jag blev sist så åkte jag in. den första sjuksköterskan jag träffade behövde ta blodprover på mig och en sån okompetent sköterska har jag aldrig träffat tidigare. orkar inte rabla upp allt nu men shit alltså... hahahahahaha
jag har nu ett gigantiskt blåmärke som dessutom buktar ut en del vid armvecket och skäms enormt. såg nålen genom huden under hennes försök. ser ut som en sprutmissbrukare nu. that is kind of triggering ngl (har aldrig varit en men har haft många vänner som gått bort). har sovit i över 2 dygn nu och det har varit skönt. blev knappt lullig på festen heller.
fick för mig att kolla upp exet på ratsit under festen för det har varit något som känts fel när jag kom i kontakt med grabben jag bloggat om tidigare. de delar nämligen samma efternamn.
HAHAHAHA nejtack. exet flyttade upp till samma stad nyligen. grabben måste ha känt samma sak eller så är det samma omogna beteende som 2024. oklart.