alismas blogg



27 år. Bor i Stockholms län. Är offline och var senast aktiv: 14 februari kl. 14:10

alisma

Senaste inläggen

MEN VAFAAAAAN CW
14 februari kl. 12:55
PIIIIN cw
28 mars 2024 kl. 09:57
gratis nudes här:
27 mars 2024 kl. 15:42
gos <3 cw
27 mars 2024 kl. 13:33
UwU cw
27 mars 2024 kl. 07:24
permagrönsaken slår till igen tw hjärnskador
12 mars 2024 kl. 19:25
OwO cw
8 mars 2024 kl. 10:17
2024
7 mars 2024 kl. 23:48
hej igen
7 mars 2024 kl. 13:47
coomere pls cw
14 februari 2023 kl. 18:10
Visa alla

Fakta

Riktigt namn: Ambivalent Civilstatus: Kär
Läggning: Bisexuell
Intresse: Spel
Bor: Med någon
Politik: Feminist
Dricker: Saft
Musikstil: Jazz
Klädstil: Swingpjatt
Medlem sedan: 2012-01-27

:-)))))))))

kom hem till boendet från psyk igår och när jag kom hem från mitt möte med psykologen idag så ville personalen att jag skulle lämna ett up, standard grej liksom.

är inte längre positiv på thc och är positiv på benzo (men det har jag haft ordinerat sen jag lades in) och är likförbannat fortfarande positiv på spice??????

enligt chefen så ska det ju bara vara spårbart i några dagar, men för några dagar sedan så var jag ju inlagd på psyk??? jag vet att jag inte rökt spice, liksom jag hade ju märkt om någon gett det till mig när jag var på psyk. dessutom så tog jag inte ens emot något av några andra patienter när jag var där så idk

hade ett långt jäkla samtal med samordnaren och en personal på boendet och de sa att ?vi ger dig en chans nu att vara ärlig?, men jag är ju ärlig???
de sa iallafall att de kunde se mellan fingrarna den här gången, så blir slipper att bli avstängd från boendet i 24h . men jag ska lämna ett nytt up på torsdag och jag är skitnojig över att jag ska vara positiv på det igen och är jag det så kommer jag garanterat bli utslängd

vet ej vad jag ska göra eller hur jag ska hantera det här


helvete


Logga in för att kommentera
tenagainst 24 år

Blodprov? Eventuellt att du är med en kontaktperson tills ditt up för att stärka upp att du inte rökt?