alismas blogg



27 år. Bor i Stockholms län. Är offline och var senast aktiv: 14 februari kl. 14:10

alisma

Senaste inläggen

MEN VAFAAAAAN CW
14 februari kl. 12:55
PIIIIN cw
28 mars 2024 kl. 09:57
gratis nudes här:
27 mars 2024 kl. 15:42
gos <3 cw
27 mars 2024 kl. 13:33
UwU cw
27 mars 2024 kl. 07:24
permagrönsaken slår till igen tw hjärnskador
12 mars 2024 kl. 19:25
OwO cw
8 mars 2024 kl. 10:17
2024
7 mars 2024 kl. 23:48
hej igen
7 mars 2024 kl. 13:47
coomere pls cw
14 februari 2023 kl. 18:10
Visa alla

Fakta

Riktigt namn: Ambivalent Civilstatus: Kär
Läggning: Bisexuell
Intresse: Spel
Bor: Med någon
Politik: Feminist
Dricker: Saft
Musikstil: Jazz
Klädstil: Swingpjatt
Medlem sedan: 2012-01-27

Sjukt ändå + lite cw (nämner återfall och ångest)

När jag kom tillbaka till ec och började blogga igen så hade jag sjunkit så jävla mycket på bloggtoppen. Låg väl runt plats 70-80 och nu har jag bloggat aktiv i mer eller mindre en månad och har flugit upp så snabbt

Är inte van vid det hääär

Det har hänt en massa saker som jag inte pallar att ta upp atm. Med boendet och mina återfall och grejer men det kan jag ta någon annan gång. För att hålla det kort, kan ge mig en klapp på axeln och vara lite stolt för har återupptagit kontakten med Beronedeenheten och forum 4 igen. Jag vill ju liksom kunna hålla mig ren osv.
Är lite orolig dock, gjorde en up förra helgen och var såklart positiv och ska göra ett nytt up nästa vecka. Om jag är positiv då så lär jag bli utslängd och jag är väldigt väldigt orolig för att jag fortfarande kommer vara positiv för att jag inte vet hur lång tid det är kvar i mitt system.

Så ah är väldigt ångestladdat atm och det suger iom att jag haft så många bra dagar på senaste. Ugh


Logga in för att kommentera
winchester Tjej, 33 år

Menade alltså att de är jävligt drastiskt att bli utslängd efter bara en vecka i så fall om de är kvar i din kropp

alisma 27 år

Jag pratade med personalen om det och de är medvetna nu så det borde vara okej, så länge de ser att procenthalten att gå ner <3

winchester Tjej, 33 år

Fast om du berättar när du tog det och vad du tog så borde dem väl kunna veta på ett ungefär när det är borta ur ditt system osv???
Dem kan ju kolla dig lite då och då och se till så det går ur din kropp och inte hamnar något nytt där så att säga??

alisma 27 år

<333