alismas blogg
27 år. Bor i Stockholms län. Är offline och var senast aktiv: 14 februari kl. 14:10

Senaste inläggen
MEN VAFAAAAAN CW14 februari kl. 12:55
PIIIIN cw
28 mars 2024 kl. 09:57
gratis nudes här:
27 mars 2024 kl. 15:42
gos <3 cw
27 mars 2024 kl. 13:33
UwU cw
27 mars 2024 kl. 07:24
permagrönsaken slår till igen tw hjärnskador
12 mars 2024 kl. 19:25
OwO cw
8 mars 2024 kl. 10:17
2024
7 mars 2024 kl. 23:48
hej igen
7 mars 2024 kl. 13:47
coomere pls cw
14 februari 2023 kl. 18:10
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Ambivalent Civilstatus: KärLäggning: Bisexuell
Intresse: Spel
Bor: Med någon
Politik: Feminist
Dricker: Saft
Musikstil: Jazz
Klädstil: Swingpjatt
Medlem sedan: 2012-01-27
Gårdagen tw/cw: droger
Var på bio med finaste Oliver, vi snackade så mycket ommggg, längtar tills han fyller 18 fan. Vet inte om jag har kvar mina läsare från that time, men minns ni att jag skrev om jag var bästa polare med mig själv och skulle gått ut med mig själv så skulle vi båda ligga döda????
Oliver är mitt andra jag, vi kommer dö lmao. Vi såg Passengers, i salong 1... igen. Alltså jag och Oliver tho.......... VI KUNDE INTE LÅTA BLI. Vi kallade Chris Pratt daddy way 2 many times. Svär, jag kommer bli utslängd därifrån en dag. Jesus. Slutade med att jag storbölade i 15 minuter pga sorglig af. Vilket finns dokumenterat på min my story. :-)
Efter bion skulle jag hem men ni vet, jag är impulsiv så slutade med att jag träffade en snubbe från tinder. Det sjuka är ju dock hur mycket pundare, stoners och langare jag atthraherar när jag är ute. Vet inte vad det är. Hursom så var det några snubbar som var fett på igår medan jag väntade på tindersnubben. Var så jävla obekväm, de bjöd på en gås tho. Sen kom snubben jag skulle träffa dock, vi drog till skovas och sen drog vi hem till honom. Visade honom massa k-pop och k-hiphop, fick affe och öl. Det var SJUKT NICE.
Sen hade vi ett moment, vi klickade fett bra och satt och snackade om vår bakgrund och barndom i flera timmar. Blev så emotionellt grät när jag pratade om hur tungt det var att se min storebror ta farväl av sin pappa på hans begravning osv.
Sa innan att jag har förlåtit min bror men att jag aldrig kommer kunna älska honom igen oavsett jag vill eller inte. Men vi kom fram till att så är inte fallet. Han märkte ju hur jag lyste upp när jag pratade om honom och hur stolt jag är över honom.
Så ja, jag har efter 11 år förlåtit min storebror och jag älskar honom mer än något annat.
ALSO jag har bitmärken och slapmarks överallt på kroppen.
Fan va jag saknat det.