alismas blogg



29 år. Bor i Stockholms län. Är offline och var senast aktiv: Igår 13:21

alisma

Senaste inläggen

en uppdatering
24 september kl. 17:31
hoppsan hejsan kerstin
20 september kl. 20:25
liar, liar pants on fire
18 september kl. 21:51
meow owww
16 september kl. 21:58
angående honom
16 september kl. 17:22
sagy the hell have you done
15 september kl. 19:26
reminder
13 september kl. 17:22
the bar is so low
12 september kl. 06:13
what the helly
10 september kl. 04:15
why would he do that
4 september kl. 13:49
Visa alla

Fakta

Riktigt namn: Ambivalent Civilstatus: Ensam
Läggning: Bisexuell
Intresse: Spel
Bor: Inte valt
Politik: Feminist
Dricker: Saft
Musikstil: Jazz
Klädstil: Svart
Medlem sedan: 2012-01-27

Vart fuck är jag

Är hemma hos en musikal artist... Vad fuck hände igår???????????? Vad gör jag här???????????????

Va i?????????????????????

Två andra saker.

1. På dovas igår hände det mest bisarra jag någonsin varit med om. Först såg vi att slutpower kom in och Tara skönk ihop och ba de är allt jag någonsin drivit med de klev in samtidigt. Sen gick allt väldigt fort. En snubbe kom över till vårat bord och the beef was on. Jag visste inte alls hur jag skulle reagera så satt med båda händerna över munnen och var chockad och påväg att börja asgarva.


Ni vet de där videorna som went viral, med that gay dude som beefar och lackar med "den där" rösten och gör alla fucking gestikulationer med händerna och armarna och tex ba "Oh nahah u listeeen guuuuurl" You know what I mean?

Sånt som en bara tror händer i videos på yt hände and I was shoook.

2. Jag insåg varför jag alltid tyckt att Bslidor haft ett bekant ansikte. Jo, det är för att vi gick i samma skola i mellan och högstadiet :-) Vi båda såg typ upp till varandra pga våra stilar LMAO. Vi hatade den skolan lika mycket båda två. Så ah vi båda gick med på denna sida, vi båda börja ta substanser och båda vill bli camgirls.

Wild


Logga in för att kommentera