alismas blogg
29 år. Bor i Stockholms län. Är offline och var senast aktiv: Igår 13:21
Senaste inläggen
en uppdatering24 september kl. 17:31
hoppsan hejsan kerstin
20 september kl. 20:25
liar, liar pants on fire
18 september kl. 21:51
meow owww
16 september kl. 21:58
angående honom
16 september kl. 17:22
sagy the hell have you done
15 september kl. 19:26
reminder
13 september kl. 17:22
the bar is so low
12 september kl. 06:13
what the helly
10 september kl. 04:15
why would he do that
4 september kl. 13:49
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Ambivalent Civilstatus: EnsamLäggning: Bisexuell
Intresse: Spel
Bor: Inte valt
Politik: Feminist
Dricker: Saft
Musikstil: Jazz
Klädstil: Svart
Medlem sedan: 2012-01-27
Borderline goes bonkers
Ni vet hur glad och bubblig jag förut. En liten sak hände, en liten känsla, en tanke och ett jävla sinnesintryck raserade allt på mindre än 10 sekunder. Alla kan dra åt helvete och jag vill dö. Jag ligger och gråter och jag känner mig så fucking dum som gör det.
Har inte haft min medicin på några dagar för att läkaren på hvbhemmet tog bort alla mina recept så att jag inte kunde hämta ut någon ny medicin när den var slut och var tvungen att träffa ytterligare en läkare för att skriva ut exakt samma mediciner för samma saker igen. En missad dag och jag går sönder varje gång det händer.
Liksom det har hänt massor med små saker idag (och hela veckan) som bara spätt på hatet och sorgen tills det tillslut runnit över.
Jag vill bara dödödödödödödödödödödödödödödödödödödödödödödödödödödödödödö
Det är så många som jag hatar mer än något annat just nu, hoppas ni fucking dör era äckliga plattanbarn. Ni är fucking skabb och cancer äckliga misslyckade snorungar. Spyr på er alla
edit: är glad nu
edit: nu gråer jag igen