ZannZ blogg
Tjej, 29 år. Bor i Knivsta, Uppsala län. Är offline

Senaste inläggen
"uh" räknas tydligen inte som en titel28 mars 2015 kl. 23:03
Queen Obscene
23 februari 2015 kl. 20:14
Need a hug
1 februari 2015 kl. 22:28
sjuksjuksjuk
28 januari 2015 kl. 08:28
Inte världens roligaste
24 januari 2015 kl. 21:16
Leendet som fängslar världen
22 januari 2015 kl. 21:45
Meh
18 januari 2015 kl. 22:00
What a feelning <3
12 december 2014 kl. 21:31
Kaos
1 december 2014 kl. 23:12
Jul <3
30 november 2014 kl. 08:58
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Anna Civilstatus: SingelLäggning: Bisexuell
Intresse: Umgås
Bor: Med föräldrarna
Politik: Politik?
Dricker: Läsk
Musikstil: Allt
Klädstil: Blandat
Medlem sedan: 2010-10-06
Event
ZannZ har inte lagt till några event än.
<3
Henrik föreslog att jag skulle lyssna på denna:
Och lite andra låtar från Sixx A.M.
"This is gonna hurt" är så jävla bra!
Får fan rysningar av den.
Ska städa och sen göra mig i ordning för att åka till Uppsala för att först träffa Isak sen gå hem till Karl och träffa honom och Henrik sen när de har börjat att dricka för mycket eller när de drar till krogen så ska jag träffa Emma.
Inatt så slutade det med att jag och Henrik kom fram till att vi ska gå på bio och se "The Lone Ranger" för att jag såg den igår på swefilmer men det var en smygfilmning från en biograf så kvalitén var inte den bästa sen gick det folk förbi ibland x) sen hade inte han sett den heller. Fick även honom att kolla på "The Crow" igår (a) och han tyckte att den var jättebra!
Men han ville gärna se den igen fast med mig så han kunde få höra mig säga repliker. Det slutade med att vi satt och skrev repliker från "The Crow" till varandra och att han fråga vilka motiv jag skulle tattuera in från filmen :D
Hur som helst så tyckte båda att vi skulle ha en filmkväll hemma hos honom också fast när han har hittat en ny lägenhet eftersom han numera bor ensam ;)