ZannZ blogg
Tjej, 29 år. Bor i Knivsta, Uppsala län. Är offline

Senaste inläggen
"uh" räknas tydligen inte som en titel28 mars 2015 kl. 23:03
Queen Obscene
23 februari 2015 kl. 20:14
Need a hug
1 februari 2015 kl. 22:28
sjuksjuksjuk
28 januari 2015 kl. 08:28
Inte världens roligaste
24 januari 2015 kl. 21:16
Leendet som fängslar världen
22 januari 2015 kl. 21:45
Meh
18 januari 2015 kl. 22:00
What a feelning <3
12 december 2014 kl. 21:31
Kaos
1 december 2014 kl. 23:12
Jul <3
30 november 2014 kl. 08:58
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Anna Civilstatus: SingelLäggning: Bisexuell
Intresse: Umgås
Bor: Med föräldrarna
Politik: Politik?
Dricker: Läsk
Musikstil: Allt
Klädstil: Blandat
Medlem sedan: 2010-10-06
Event
ZannZ har inte lagt till några event än.
fuck....
Japp då var man singel igen.
Tänker inte ge några detaljer om hur och varför mer än att det var mitt beslut.
Förhållande var verkligen INGET misstag. Jag har till större del aldrig mått så bra som under den tiden förhållandet pågick. Han fick mig att
må bra och den här tiden har varit underbar.
Men jag kände att jag inte klarade av ett förhållande, jag vill kunna göra vad jag vill utan att det ger konsekvenser för någon annan än mig.
Igår så bröt jag även löftet till mig själv, att inte gråta över killar. Jag har alltid haft svårt för att gråta men jag ska inte ljuga, igår grät jag flera gånger.
Eftersom jag sov hos Kajsa i Rosersberg i måndags natt och mina föräldrar visste att vi drack cider så trodde pappa
att jag var bakfull när jag klev ur bilen igår med rödkantade ögon efter att jag hade gråtit i bilen när jag berättade för mamma att jag var singel. Trodde faktiskt inte att jag skulle kunna gråta så mycket. Men jag har underbara vänner som har hört av sig och jag har underbara föräldrar och kusiner som stöttar mig <3
Jag behöver bara tid för att låta allt känslokaos lägga sig.