ZannZ blogg
Tjej, 29 år. Bor i Knivsta, Uppsala län. Är offline

Senaste inläggen
"uh" räknas tydligen inte som en titel28 mars 2015 kl. 23:03
Queen Obscene
23 februari 2015 kl. 20:14
Need a hug
1 februari 2015 kl. 22:28
sjuksjuksjuk
28 januari 2015 kl. 08:28
Inte världens roligaste
24 januari 2015 kl. 21:16
Leendet som fängslar världen
22 januari 2015 kl. 21:45
Meh
18 januari 2015 kl. 22:00
What a feelning <3
12 december 2014 kl. 21:31
Kaos
1 december 2014 kl. 23:12
Jul <3
30 november 2014 kl. 08:58
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Anna Civilstatus: SingelLäggning: Bisexuell
Intresse: Umgås
Bor: Med föräldrarna
Politik: Politik?
Dricker: Läsk
Musikstil: Allt
Klädstil: Blandat
Medlem sedan: 2010-10-06
Event
ZannZ har inte lagt till några event än.
sov tvilling?
Var hos Karl igår kväll då min mor var ute med några vänner och åt.
Hans mamma gjorde en jättegod pizza och vi åt samt pratade i nästan 2 h. Är alltid så trevligt att äta middag hos honom :)
Vi hamnade i matkoma så efter middagen så lade vi oss i hans säng och kollade på tv men det slutade med att båda somnade. Vi sover exakt likadant så någon gång när jag vaknade till så låg vi verkligen spegelvänt jämfört med den andre ^^
Någon kompis till honom som var packad ringde flera gånger samt att Erik mms:ade mig och skickade en naken bild där det ser ut som om han är påväg att få en avsugning av en kille som jag också känner. Kan ju tillägga att båda var extremt fulla och att Karl fick öppna den så jag slapp se skiten. Blev rätt irriterad. Fick veta idag att han hade skickat det till typ 8 personer så är jävligt glad att det inte var bara till mig!
Sen smsade mamma och sa att vi skulle hem så det blev till att knalla ut i snöstormen. Inte kul när man är nyvaken och har lust att fortsätta sova. >.<
Två gånger igår när jag somnade (en gång på bussen och när jag somnade hos Karl) så somnade jag då men jag var fortfarande fullt medveten. På bussen så kunde jag höra och urskilja vart enda ord i låtar när jag lyssnade på musik och hos Karl så var jag medveten om exakt hur vi låg och vilka muskler jag spände fast jag vet att jag sov. Någon form av sömnparalys kanske? finns ingen information på internet i alla fall. Mina muskler låser sig inte och jag får ingen obehagskänsla som man får under en sömnparalys.
Och idag skar jag mig djupt i tummen när jag skar avocado. Mamma trodde inte på mig när jag kom upp och sa att jag behövde plåstras om men sen släppte hon allt när hon såg att jag försökte spola bort allt blod som rann fram och mellan mina fingrar. Var dock tvungen att sätta mig ner då det svartnade för ögonen och jag hörde allt på ett helkonstigt sätt. Kan mina knep på hur man ska andas så förlorade aldrig medvetandet. Jag är inte rädd för blod och jag kände absolut ingenting (känner fortfarande ingenting) det gör inte ens lite ont så det vettefan vad som hände. Lite skoj var det i alla fall :)