ZannZ blogg
Tjej, 29 år. Bor i Knivsta, Uppsala län. Är offline

Senaste inläggen
"uh" räknas tydligen inte som en titel28 mars 2015 kl. 23:03
Queen Obscene
23 februari 2015 kl. 20:14
Need a hug
1 februari 2015 kl. 22:28
sjuksjuksjuk
28 januari 2015 kl. 08:28
Inte världens roligaste
24 januari 2015 kl. 21:16
Leendet som fängslar världen
22 januari 2015 kl. 21:45
Meh
18 januari 2015 kl. 22:00
What a feelning <3
12 december 2014 kl. 21:31
Kaos
1 december 2014 kl. 23:12
Jul <3
30 november 2014 kl. 08:58
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Anna Civilstatus: SingelLäggning: Bisexuell
Intresse: Umgås
Bor: Med föräldrarna
Politik: Politik?
Dricker: Läsk
Musikstil: Allt
Klädstil: Blandat
Medlem sedan: 2010-10-06
Event
ZannZ har inte lagt till några event än.
:)
Hade jävligt kul igår :)
Det började med att jag inte kollade att det kom en buss den timmen jag tänkte åka in till uppsala utan bara timmen innan eller nästa timme. Eftersom jag hade missat bussen innan med en timme så skulle jag få vänta på nästa och gick hem igen och skrev en status på fb om hur smart man är som inte kollar busstider och då får jag ett meddelande från Dennis som sa att de kunde komma och hämta mig,blev även hemskjutsad och det var sjukt snällt för då hann jag se hur det gick för killarna.
Känns så skönt och avslappnat ihop med familjen borta i Noors, ibland känns dom som en extra familj :)
Dom hammnade på en tredje plats och juryn verkade gilla dom.
Träffade även Joey som jag inte har träffat på ett tag ^^
Blev dock så jävla förbannad på en brud jag verkligen hatar. Hon,hennes kille och Carro var inne och Carro gillar inte heller den bruden men dom hänger tillsammans. Dom var tvugna att dra tidigare och så typ en halvtimme senare ringer Carro när hon var påväg hem och det lät som om hon var nära på att börja gråta. Hon hade berättat för bruden att hennes kille hade slagit henne hårt under en mosh. Då hade den förbannade bruden sagt något i stil med att man får tåla om man ska vara med,i en spydig ton. Det var ju inte det att Carro inte tål hårda smällar utan att killen faktiskt hade slagit henne med mening typ.
Vill bara strypa den jävla bruden långsamt till döds.
Hela kvällen höll Carro sig nära mig och vi pratade bara med varandra, jag sa ingenting till idiotbruden.
Skulle ha träffat Ulf men han upptäckte att han hade ett skolarbete att göra. Så vi får ses nån annan dag,var lite mer än en vecka sen vi sågs ju :(