Jinekologens blogg
Kille, 32 år. Bor i Göteborg, Västra Götalands län. Är offline och var senast aktiv: Igår 16:21
Senaste inläggen
Hängselbyxor volym 2.9 oktober kl. 16:59
Hängselbyxor på män.
8 oktober kl. 16:58
Min chef förhandlade upp min lön åt mig
26 september kl. 16:12
När gud särar skinkorna
22 september kl. 19:37
Overallen i praktiken.
13 september kl. 20:29
Overall.
11 september kl. 21:33
Ditt samtal står nu som 127 i kön
7 januari 2022 kl. 13:07
Två år ändå,
5 januari 2022 kl. 15:22
Ni vet inte vad svårt är.
31 december 2021 kl. 06:43
När man återfår ett stulet (spel)konto Pt2.
20 december 2021 kl. 15:08
Visa alla
Fuck me.
Mitt huvud atm:
Sån skev huvudvärk. Bara 3,5h kvar på mitt pass nu. Sen är dagens 14h gjorda. Ska bli så skönt att vara ledig i helgen. Hon ville ses ikväll, så allt är funktionellt igen. Lyckades till och med sova en halvtimme på min rast förut. Behövde verkligen det.
Ska bli så underbart med ledighet i tre dagar, hoppas inte mor behöver hjälp med något hemma i helgen. Behöver verkligen komma bort ifrån det. Igår efter mitt 12h pass gick jag och la mig direkt när jag kom hem, ca 21,40. Trots detta somnar jag inte förens kl 02 på natten, vilket sög kuk då jag skulle upp 05. Detta berodde mest på att min mor pratade i telefon i 2 timmar, sjukt lyhört hos oss. Min bror i rummet vägg i vägg med mitt satt och vrålade i Skype. Sen när de båda lugnat sig skulle de självklart bråka om diverse onödig skit. Som alltid.
Idag är det också 25 dagar sen min senaste spliff, creeds till mig. Bara synd att jag börjat dricka så mycket och ofta istället. Men men, något behövs för att få skallen att hålla käften.
Nu ska jag ta ett bloss och lida igenom mina sista timmar här. Om inte min huvudvärk dödar mig då. Ha det fint vänner.