Jinekologens blogg



Kille, 31 år. Bor i Göteborg, Västra Götalands län. Är offline och var senast aktiv: 1 juli kl. 18:14

Jinekologen

Senaste inläggen

Ditt samtal står nu som 127 i kön
7 januari 2022 kl. 13:07
Två år ändå,
5 januari 2022 kl. 15:22
Ni vet inte vad svårt är.
31 december 2021 kl. 06:43
När man återfår ett stulet (spel)konto Pt2.
20 december 2021 kl. 15:08
När man återfår ett stulet (spel)konto.
19 december 2021 kl. 21:00
Ber ödmjukast om lite blogghjälp.
14 december 2021 kl. 16:35
Jag vet inte ens
4 april 2019 kl. 11:45
Har ni sett en dalabjörn?
19 mars 2019 kl. 18:40
Den värsta typen av sadister
28 februari 2019 kl. 17:46
Blir alltid förundrad
23 februari 2019 kl. 16:43
Visa alla

Min största fobi.

Godmorgon ec, hoppas ni har en bra start på dagen med morgonsex och kaffe. Kaffe är självklart prio ett av de båda. Såg en bild på min feed idag som gav mig panik.

Jag är inte rädd för många saker. I princip 3 ting skrämmer mig verkligen. Höjder och tandläkaren är riktigt jävliga saker. Dock finns det en sak som slår allt med hästlängder. Clowner. Jag klarar bara inte av dem. Börjar hyperventilera och måste bara bort när jag ser en. Så jävla vidriga. Speciellt det skeva äcklet Pennywise.

Ord kan inte beskriva hur mycket han skrämmer mig. Tog fan löjligt med mental kraft för att få in den där gifen här.

Jag har rätt grov socialfobi. Men har genom år av psykologi pluggande och dylikt blivit en mästare på att dölja det. Saken med clowner är att alla ansiktsdrag jag använder för att läsa människor syns inte. Inte det minsta. Det blir bara min rena definition av rädsla. Jag hatar dem. Vill elda upp varenda clown, snäll som elak.

Nu ska jag jobba 8-22, underhåll mig gärna på kik eller snapchat. Heter samma på de båda som här på ec. Ha en fin dag nu vänner.


Logga in för att kommentera
momfriend Tjej, 30 år

Hatar också clowner, de är så otroligt vidriga.

Jinekologen Kille, 31 år

Ja... Död åt dem alla.

VanityStorm Tjej, 32 år

Creepy af, ja!

Ha en fin dag du med förresten!

Jinekologen Kille, 31 år

Hatar dem. Tack tack!