CharmigPotatis blogg



29 år. Bor i Linköping, Östergötlands län. Är offline och var senast aktiv: 16 april kl. 09:21

CharmigPotatis

Senaste inläggen

Ett sista inlägg?
26 februari 2021 kl. 13:56
Ett stycke julafton
26 december 2020 kl. 13:45
God jul
24 december 2020 kl. 09:09
Such a team
16 december 2020 kl. 18:49
Dåtid. Framtid?
15 december 2020 kl. 10:31
Cw 6
4 december 2020 kl. 22:53
Skona mig
16 november 2020 kl. 11:20
1 år som vegan
10 november 2020 kl. 18:09
Mood tracker
5 november 2020 kl. 12:16
#votehimout
4 november 2020 kl. 10:09
Visa alla

Fakta

Riktigt namn: Elliot Civilstatus: Upptagen
Läggning: Bisexuell
Intresse: Spel
Bor: Med någon
Politik: Feminist
Dricker: Te
Musikstil: Metal
Klädstil: Svart
Medlem sedan: 2012-08-20

Event

CharmigPotatis har inte lagt till några event än.

Hemmagjord piercing & sex - cw

Har äckligaste huvudvärken. Vill bara få lägga mej ner och självdö...Är så sinnes bakis.

Men är värt, hade sjukaste natten.
Var på krogen igår och stötte på en kille där som jag snackat med lite förut. Vi stod och pratade i säkert 1 timme och så småningom bjöd han med mej hem till honom. Så vi drog till honom tillsammans med 3 andra personer. Han bor uppe på ett tak, var en ganska stor takterrass full av diverse växter. Så jäkla fint. Och så utsikt över stan. Var ganska nice att stå där uppe.

Jag piercade en tjejs bröstvårta. Aldrig piercat någon i hela mitt liv men det gick bra, jag hade 110% fokus. Ingen av oss var direkt nyktra livsfarligt men jag fick igenom kanylen rakt och snyggt. Jag har funnit mitt nya kall i livet.
Kom på nu, i skrivandets stund, att vi kysstes också. Joråsåatteh.


När de andra väl dragit och det bara var R (killen jag var hos) och jag kvar blev det en jävla massa sex...Jag har träningsvärk i benen idag och är helt öm där nere, och han fick sej ett gäng rivmärken från mej. Stryptag skedde
Vaknade under natten av att han la sej nära mej med ryggen mot, tog min arm och la den över sej så att vi skedade. Han var den lilla skeden, så jävla söt.

Han fyller år idag - 27 år, alltså 3 år äldre än mej - så har dragit gamlingskämt mot honom hela natten och dagen. Andra skulle ha toktröttnat men han tyckte det var kul. Han verkar ej ogilla mej alltför mycket då han vill ses igen. Han fick veta att jag fyller år nästa månad och sa "då jag fick en väldigt bra start på min födelsedag får vi se till att fixa något när du fyller så att du också får det". I'm about to get birthday sex. He.
På tal om ingenting har han en svanslös katt som heter Zelda, efter tv-spelen, så himla charmig.


Riktigt bra natt men nu mår jag skit och ska ta en powernap på 12 timmar.


Logga in för att kommentera