wards blogg

 Premium

Tjej, 35 år. Bor i Malmö, Skåne län. Är offline

ward

Senaste inläggen

Mitt konto finns fan fortfarande kvar.
3 juni 2017 kl. 23:50
Den årliga julpodden!
20 december 2014 kl. 18:58
Allt fler unga väljer att "byta kön" - TV4nyheterna
13 oktober 2014 kl. 22:49
Är med på TV
13 oktober 2014 kl. 12:34
Integrationspolitik
17 september 2014 kl. 08:12
Chiliodling - Riktig chili!
23 juni 2014 kl. 22:30
Raggningsförsök @ EC <3
23 juni 2014 kl. 00:07
Chiliodling - Sweet Banana
14 juni 2014 kl. 21:19
Ward i P3!
6 juni 2014 kl. 13:41
Sriracha!! <3
2 juni 2014 kl. 22:34
Visa alla

Fakta

Riktigt namn: Sofie Ward Civilstatus: Singel
Läggning: Straight
Intresse: Musik
Bor: Med någon
Politik: Anti-allt
Dricker: Öl
Musikstil: Punkrock
Klädstil: Scene
Medlem sedan: 2008-09-16

Event

ward har inte lagt till några event än.

Prostitutionsblogg - Pojkvän

Har verkligen skaffat mig världens bästa pojkvän. Han förstår sig verkligen på mitt jobb. Inte för att han själv jobbat med att sälja sig kropp, nej nej nej. Han har typ köpt mig flera nätter i rad innan och jag trodde bara det berodde på hans sexuella begär, men det har visat sig att han faktiskt älskar mig på riktigt och han tillåter mig att fortsätta sälja mig själv.

Anledningen är att han vill att jag ska ha en egen inkomst och den frihet som jag får utav att tjäna mina egna pengar.

Fy fan vad jag älskar honom <3 <3


Logga in för att kommentera
GretaLimm Kille, 33 år

haha "myror i trumpeten" rentav ett furundran vad en prostituerad i sverige tjänar om jag får fråga hur mycket tjänar du på en tjänst?

ward Tjej, 35 år

Det beror ju lite på vad det är för tjänst. Jag anser mig dessutom att vara en av de lite finare hororna i vårt avlånga land. mellan 2500 - 5000:- kr kan man tjäna på ett ligg, rätt bra timlön, speciellt om man utgår ifrån att ett ligg varar i 7 minuter ^^

Valentine Tjej, 29 år

Åh, så fint!

Amai Kille, 33 år

Fan va awesome! :D:D att du hittat en kärlek som verkligen förstår dig och låter dig leva ditt liv på ditt sätt! :D :3

Sharon Tjej, 33 år

Jag ska sälja "mig själv" för andra gången nu i helgen!
:D

ward Tjej, 35 år

Och med "mig själv" menar du att du klär ut dig och föreställer Charles istället?

Axelhoff Kille, 59 år

Srsly? Hur börjar man sälja sig själv behöver fan också cash

ward Tjej, 35 år

Det är precis som vilket annat jobb som helst. Man utför en tjänst i utbyte mot pengar. skillnaden är att det är olagligt för köparen att köpa din tjänst och om du inte är uppmärksam och sätter visa regler för dig själv så kan du drabbas av två stora smärtor "Bulle i ugnen" och "Myror i trumpeten"- Syndromen.