vilka på ec-shippar du?
Ida kommer genast till Bamdads försvar, en person hon tydligen inte känner.
Så antingen är Ida sjukt godtrogen och försvarar Bambis trots att hon inte har nån aning om alla rykten är sanna eller inte.
Eller så ljuger Ida och är riktigt bundis med Bambis. Vi lär väl märka när Bamdad loggar in snart för att skriva nån mycket originell kommentar.
och nej gubben ja knr ej b*mdad bara för att ja trolla på habbo för ca 10 år sen när han också var aktiv där
ja vet vem han e sen dess thats it
flisan o frida däremot har ju haft nära o sexuella relationer m hnm vilket de avslöjar gång på gång du ksk skulle fokusera på det istället
Så du kände Bambad för 10 år sen, nu är det bara en ren slump att du vet allt han vet om folk, att din Habbo-skvallerblogg används för att baktala folk och du försvarar honom trots rykten från flera källor som alla tyder på samma sak?
En vettig människa håller sig borta från folk som har sådant rykte. Du kommer och är dennes hejaklack.
Hahahaha min habbo skvaller blogg
ja tänker nt ens bemöta d påståendet
o ja vet allt som han vet om folk? jaså o hur vet du att ja gör d? för att mytoman lilcunt säger så? jaha ja men då e d ju så ! man ska alltid lita på mytomaner
va e de ja vet för nåt XD enlighten me snälla
Du behöver inte bemöta påståendet. Din blogg bekräftar det. Googla "Kabbo skvaller blogg" och det är inte så svårt att hitta bloggen som drivs av idapida. Finns en annan blogg som tävlar emot dig med.
absolut vi kan låtsas som att ja driver en habbo skvallerblogg om d får dej att må lite bättre ang dej sj
ja e helt ok me de XD
Så berätta Ida. Varför försvarar du Bamdad? Vad har han på dig du är så rädd ska läcka?
Jag tror inte någon är förvånad att 30 åriga simpanders är här återigen och försöker försvara frida. Däremot är han förvånad över att alla ej dyrkar hans hentaiqueen the way his virgin ass does
Visste att det var en tidsfråga tills Ida berättat för Bamdad att det skrivs om honom :D Vad tog sån tid? Satt du och sket?
Irrelevant oskuldssimp som är frustrerad att varken troll eller hans queen bryr sig om honom
Citat från Andiders:
Så berätta Ida. Varför försvarar du Bamdad? Vad har han på dig du är så rädd ska läcka?
papegoja
När han inte kunde få Nelo, inte kunde få Frida, inte kunde få sin mammas kärlek, inte kunde få sin brorsas kärlek, inte kan få ett riktigt jobb, inte kan betala sina räkningar och sitter i 29 års ålder hemma i Bromma och bölar på EC. Not a better love story than Twilight...
ok då vet vi simp anders
Och hejaklacken chippar in! Tänk att Bamdad skulle ha sin egna simp? Som inte ens känner honom utöver sitt Habbande för 10 år sen? :O Ojojoj.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet