vad tycker era föräldrar om erat hår?
Min morsa och farsa bryr sig inte ett piss hur jag har mitt hår, jag får har det som jag vill bara jag är nöjd. Min morsa brukar till och med köpa hem färg för hon tycker jag ska färga mitt hår igen. Den ända som påpekade då jag hade långt hår och snelugg i familjen var min brosa men han gjorde det bara på skoj. Och yes jag har bara haft svart hår än så länge men jag har sagt till henne att jag vill färga håret ibland olika färger och hon säger bara att det är att fixa färgen men om jag ska typ färga luggen någon färg något sånt så får jag gå till en frisör och göra det för hon kan inte det typ (alltså min morsa) :)
Min pappa pratar jag knappt med, men min mamma tycker jag har snyggt hår. Vad jag än har för färg eller frisyr brukar hon gilla det. Hon tycker även det är snygt när jag har syntetdreads, samma sak där med färg osv. Min mamma har bra smak 8D<3
Dyrt med allt alla hårfärg xD + jag får se ut som hur jag vill : P
de säger: *host* fint *host* :D
Min morsa tycker att mitt hår är slitet.
Det är det iof. ;O
min mamma tycker att det är coolt, och pappa säger inte så mycket
Morsan tycker det är slitet och vill klippa det 24/7, pappa tycker allt är lungt.
"jag kommer inte ihåg vilket e ditt naturliga hårfärg" hör jag varje dag min mamma säja +.+
Min pappa surar ihjäl sig och tjatar om hur fin blond hårfärg jag har egentligen, mamma gillar att jag 'sticker ut' i min skola xD
Min mamma ville tom hjälpa mig med att färga underhåret svart när jag hade rosa hår ^^
Men de tycker att mitt hår ser ut som ett fågelbo när jag tuperar det -.-
mina föräldrar säger att det är fint. men min brorsa hatar det xD fast jag har ju bara tigerstripes. och jag får bara spreja håret i mitt rum.
Mamma har slutat bry sig helt nu.
Det var sen jag färgade håret svart, och gjorde ett antal fläckar i badrummet.
Dom säger bara jävla svartskalle ^^
just nu tycker dom det är jättefint :D
Det är kort och brunt. thihtihtihi
haha jag har oftast cyberlox men, Dom bryr sig inte så mycket om jag inte färgar rosa elr nåt sånt XD haha
mina föräldrar bryr sig inte så mycket. eller mamma whinar alltid när jag planerar nått kul, sen tycker hon det är snyggt när jag väl gjort det.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet