roliga/galna saker man gjorde när man va liten
Citat från k2d
Citat från Constantly
jag gläppte sönder mina morföräldrars tv och fick en stöt >:
bzzt!
typ ._.
min mormor låter mig knappt röra tv:n nu D:
Citat från Constantly
Citat från k2d
Citat från Constantly
jag gläppte sönder mina morföräldrars tv och fick en stöt >:
bzzt!
typ ._.
min mormor låter mig knappt röra tv:n nu D:
haha
Citat från surreal
när jag var 12 så åkte jag tåg med mina kompisar och fick en sjuk ide, jag hade kjol på mig, jag ställde mig upp och särade på benen lite och pissade,men det kom ingen flod direkt.
Tur att jag var på väg hem och vi fick oss ett gott skratt.
Bara för att jag är så jävla skön.
ofta man gör det när man är 12
Jag och en tjejkompis gick ut nakna på min balkong och sjöng karaoke xD
när jag var 2år drog jag i sladden till en stor telefon,
så jag fick den i huvudet.
det förklarar varför jag är så korkad nu </3
xD
jag boxade min bror i huvudet med en boxningshandske, och har dragit hans armbåge ur led :D
Jag var typ 5 år och hade precis köpt en Dalmatiner-baddräkt och var jättestolt över den, och när jag hade på mig den sa en tjej: "Usch vilken ful baddräkt."
Då gick jag direkt in till mitt hus och hämtade tuggummi, när jag kom ut igen frågade jag henne om hon ville ha tuggummi, hon sa "Ja, tack"
Och jag sa: "Det får du inte" Tog ett tuggummi själv och gick därifrån.
Jag var en liten bitch när jag var liten. Men INGEN dissar min dalmatiner-baddräkt.
När jag var liten så somnade mami en gång då jag fortfarande var vaken! Jag gick då ut i köket och drog ner en mjölpåse och hällde ut den över hela köksgolvet:D
sen gick jag fram till mamis cigaretter och öppnade paketet och bröt dem mitt itu. Sen gick jag ut. När mami vaknade gick hon ut i köket och såg allting, men också fotspår i mjölet som ledde till där jag satt och spelade oskyldig:>
När jag var mindre och sur på min syster brukade jag gömma allt toapapper och vänta tills hon skulle gå in på toan :>
Citat från AKAbouzu
När jag var mindre och sur på min syster brukade jag gömma allt toapapper och vänta tills hon skulle gå in på toan :>
HAAHAHA klockrent!
Försökte ta livet av mig genom att skära upp halsen med en matkniv i skolmatsalen för att jag "var sur på alla killar" (HAHAHH ja jag var en jävligt emo unge, har dock aldrig skärt mig eller så på riktigt) X)
när jag va 5 tog jag en sax och satt mej under köksbordet och klippte mitt hår .
När jag var liten så bråkade jag jämnt med min lillebror och en gång så hade jag lågt blodsocker när han retade mig så jag fick värsta utbrottet och kastade ett bord på honom :<
Fett kul att han fick ett sår i armhålan av det<3
Sen så har jag knuffat in honom i en gammal metallspis så att han slog bakhuvudet i hörnet och fick åka till sjukhuset för att sy.
Sen så var jag och en polare väldigt fascinerade över jackass ett tag så vi hittade på lite egna grejjor som att åka snowracer ut för ett stup (landade i en nyponbuske </3 dom taggarna är inte trevliga), cykla in i en betongvägg, mm. Gjorde bland annat helt sjuka volter osv. från gungor xD
När jag var 8 gjorde jag en karatespark på min syster så hon bröt tummen :>
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet