om 10 år?
Hur gamla är ni då? - 28
Var befinner ni er? - Troligtvis i Stockholm
Vad tror ni att ni gör? - Företagsman, företagskjedjor, världens mäktigaste vapenförsäljare, rik, pendlar mellan Latinamerika och Sverige så kommer ha olika boenden, har fan redan ett hus där så vafan.
Edit: Ska fan äga massa nattklubbar också jävla skit.
Hur gamla är ni då? 25
Var befinner ni er då? I livet, hoppas jag
Vad tror ni att ni gör? Jobbar eller pluggar. Kanske har barn, kanske har en man. Jag vet fan inte, jag tar det som det kommer
Hur gamla är ni då? - Ska fylla 32
Var befinner ni er? - Någonstans i världen, kanske usa eller något annat land, kanske Sverige men lutar inte emot det.
Vad tror ni att ni gör? Arbetar med människor på ett eller annat sätt. Personlig tränare kanske. Förhoppningsvis gift med ett eller två barn :)
24, kommer nog studera hoppas jag.
Hoppas på att jag och min bästis har flyttat till USA och lever värsta lyx huehue
Är 26, har förmodligen barn, bra jobb och pojkvän.
30 år och gift.
Turnerar världen med mitt band.
30
i ryssland
gräver i en kolgruva
Dö.
25
i graven
död
26.
antagligen sthlm eller bo med någon kompis som jag kan va forever alone med.
jobba så klart. måste ha råd med mat och kläder och allt annat??????
- jag är faktisk seriös. som vissa andra inte är...........
29 och vackrast i världen.
Hur gamla är ni då? - 27
Var befinner ni er? - Stockholm city
Vad tror ni att ni gör? - Super
Hur gamla är ni då?
29.5 år
Var befinner ni er?
Förhoppningsvis i en 1970-talsvilla med stor bakgård så att mina killingar har utrymme att leka och äta. Kommer befinna mig någonstans i södra Sverige.
Vad tror ni att ni gör?
Jobbar som arbetsterapeut sen x antal år tillbaka (kommer bli legitimerad arbetsterapeut när jag är 21 år). Jag hoppas på att få resa en massa utomlands, hitta på tokiga saker och vara riktigt skillad på ett eller flera områden. Kommer ha flera relationer men inte ha några barn då det är inget som intresserar mig, vill göra annat med mitt liv än att uppfostra x antal barn i 18-25 år.
Jag är 29 år gammal, förhoppningsvis är jag frisk och mår bra. Om jag får drömma så hoppas jag att jag försörjer mig på mitt skrivande och bor i en cool stad i ett coolt land, men ska jag vara ärlig så tror jag att jag sitter på ett tråkigt kontorsjobb och att jag är fast i samma gamla lägenhet.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet