dumpad....
MASTURBATING,
Denna Dennis, han råkar inte ha ec? ;o
Citat från PLOMP
MASTURBATING,
Denna Dennis, han råkar inte ha ec? ;o
Haha, nej det har han inte!
Haha okej, min pojkvän heter också Dennis och kan tänka mig att han skulle kunna dumpa på nåt sånt där sätt.. ;o
Ex killens kompis sa att ex killen ville prata med mig "Han står där borta *pekar*". jag går dit och ex killen är inte där, alltså har han då gått sin väg, fegt. Går tillbaks till ex killens kompisen och han säger "Nähä nä var han inte där, hur som helst... Han gör slut."
dumpad på facebook, i mean wtf. jag blev skitsur.
mest för att jag vill ha tillbaks en sak, och för att han inte ens gav en anledning. Inte ens sa det till mig.
Usch. Jag blev besviken, för jag tyckte jättemycket om honom
men det vart rätt kul, för massa av hans kompisar sa till mig att de tyckte han var skitlåg.
tehe.
jag har bara dumpat andra...O_o
Citat från WatashiwaNezumi
jag har bara dumpat andra...O_o
--------------------------------------------------------------------------
Aldrig blivit det ;)
Haha kommer ihåg när en kompis blev dumpad av hennes kille via MSN.
När han skrev att det var slut så skrev hon: Det är inte slut förrens du har sagt det till mitt ansikte.
Hon kan vara lite läskig ibland nu när jag tänker efter
Jag blev dumpad av min första kille på våran parkbänk för typ ett år sedan, en vecka före det hade han frågat om vi kunde ha sex men jag sa nej, så hahaha, men han sa tt det inte var pågrund av det, tror han gjorde slut för han trodde jag skulle göra slut :3 men nu är vi typ skitbra kompisar :D
Senast var jag nästan tillsammans med en kille men han sa aldrig att han gjorde slut, nej han klagade på mitt utseende o gick o strulade med en annan tjej och lät mig ruttna tills jag fattade att han häldre ville ha henne, aa asshole, nu har han blockat mig på allt som går att blocka på (y)
Citat från sanniie
Aldrig blivit det ;)
Haha kommer ihåg när en kompis blev dumpad av hennes kille via MSN.
När han skrev att det var slut så skrev hon: Det är inte slut förrens du har sagt det till mitt ansikte.
Hon kan vara lite läskig ibland nu när jag tänker efter
haha bra där ! : D ska jag köra på nästa gång när jag blir dumpad via teknologin (Y)
BajsPyttipanna: Haha gör så ;)
jag blev dumpad på sms efter att ha varit tsm med honom i lite mer än ett halvår
Jag skulle aldrig nånsin acceptera att bli dumpad via sms/msn/telefon.
Skulle flippa totalt.
Hurr...
"Jag gör slut. Jag känner att jag inte har tid för pojkvän."
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet