dumpad....

Föregående
Till botten     Sista sidan
Nästa
Jord 32 år

7 397 forumsinlägg

Skrivet:
25 april 2015 kl. 01:07
Jord 32 år

älskar att bli dumpad!

Jord 32 år

7 397 forumsinlägg

Skrivet:
25 april 2015 kl. 01:44
Jord 32 år

min älskade…
Jag ligger vid din sida..du min älskade..
Jag hör hur du andas…känner din värme…
en värme som sprider sej i hela mitt inre..
mitt hjärta svämmar nästan över av lycka..
du underbara..min ängel…

Lägger min hand på din nakna skuldra..
måste bara få ta i dej..är du verklig..
jag måste känna..känna på din varma hud..
Det var ingen dröm..känner värmen från dej..
du underbara..min ängel..

Jag tar bort min hand..rädd att du vaknar..
det är snart morron..det blev sent igår..
igen..å jag vet..du behöver din sömn..
ligger vaken..kan inte ta blicken från dej..
du underbara..min ängel..

Guss92 Kille, 32 år

1 261 forumsinlägg

Skrivet:
8 juni 2015 kl. 11:18
Guss92 Kille, 32 år

Jag har nyligen haft ett förhållande som varade i typ 4 veckor
och hon gjorde slut med mig i söndags då hon skrev att vi bara
borde vara vänner istället och det var helt okej för mig:). Men lite
fånigt var att ja såg att hon hade skrivit ett inlägg i Facebook där
hon skrev " Singel igen då:(:(:( " och så var det en massa som
höll på och trösta hon och sånt så ja skrev som det var att det
var hon som gjorde slut och att hon bara ville att vi skulle vara
vänner^^.

Politiker Tjej, 29 år

1 769 forumsinlägg

Skrivet:
8 juni 2015 kl. 11:30
Politiker Tjej, 29 år

blev dumpad över sms (tycker inte att det är så hemskt så äsch). vi var tillsammans i ungefär fyra år, det tog slut eftersom jag var tvungen att fråga ut honom om vad han ville eftersom han var jättestel och svarade kort på allt. han dumpade mig genom svar som "kanske" och "vet ej" och sen sa han att han inte är ledsen, att det bara känns lite konstigt för honom. japp, det suger, har ont och allt sånt där som man brukar ha. rätt dåligt breakup om man frågar mig, att vara tillsammans i fyra år och sen ba mm vet ej aa k ha ett bra liv hejdå

ANA Tjej, 28 år

614 forumsinlägg

Skrivet:
8 juni 2015 kl. 11:30
ANA Tjej, 28 år

Jag har alltid dumpat. Alla gånger via telefon? Jag försökte dumpa min första kille face-to-face men han började gråta och jag mådde så dåligt att vi fick ta det via mobilen senare.

Ekorremus Tjej, 27 år

1 200 forumsinlägg

Skrivet:
8 juni 2015 kl. 12:31
Ekorremus Tjej, 27 år

Jag har dumpat en 1 gång och det tog honom nästan 2 år att komma över mig. Vi gjorde slut i maj 2013 och senast han ringde mig var i år och jag har inte svarat honom en enda gång.. snacka om att inte ge upp haha

Poizon Tjej, 28 år

1 467 forumsinlägg

Skrivet:
8 juni 2015 kl. 12:35
Poizon Tjej, 28 år

Mitt ex dumpade mig för typ 2 år sen, var jättekär i honom.. vi var varje dag i 4 månader. Vi bråkade hela tiden och slogs typ haha..
Men tillslut kom kvällen då något var extremt fel, det var nog det fittigaste jag varit med om faktiskt, kände mig så extremt dum.
Han satte sig bredvid sängen och sa att han inte orkade mer, tappat känslor osv.. Men visst du knullade mig natten innan liksom haha, hade sån lust att slå honom. Sprang in på toan grät som fan medan han och hans syster och hennes kille satt och skrattade i hennes rum.
Jag packade mina grejer (detta var mitt i natten) gick ner för trappen han kom springandes efter och ville ge mig en kram. Smällde igen dörren och stack.
Satt mitt i natten ute och grät och väntade på att morsan skulle hämta mig i en timme. Nu i efterhand är jag glad att han dumpade mig, har hittat världens finaste kille någonsin efter ett bra jävla tag haha.

RandomQrash Kille, 39 år

119 forumsinlägg

Skrivet:
8 juni 2015 kl. 12:47
RandomQrash Kille, 39 år

Man blir fasen ledsen när man läser hur en del blivit dumpade/dumpat, ingen respekt för den andra alls. Jag har haft tur när det gäller detta, har haft ett förhållande hela mitt liv och då gjorde vi slut gemensamt.

MaffiaH Kille, 29 år

64 forumsinlägg

Skrivet:
12 augusti 2015 kl. 03:31
MaffiaH Kille, 29 år

Bodde tillsammans med en tjej i Uppsala i ett halvår (vi var tillsammans i 1½ år totalt), hon "gjorde slut" genom att börja snacka skit om mig till alla vi kände xdd

Byebye Kille, 30 år

2 081 forumsinlägg

Skrivet:
12 augusti 2015 kl. 04:30
Byebye Kille, 30 år

Vågar nog inte skaffa ett förhållande efter att man läst vissa inlägg här xd

Froppy Kille, 31 år

433 forumsinlägg

Skrivet:
12 augusti 2015 kl. 06:21
Froppy Kille, 31 år

Blev dumpad för 4 månader sedan nu, vi var tillsammans i 3 år och sen tappade hon känslorna och sa "jag vill känna mig singel innan jag blir för gammal"
Kändes skit med tanke på vad hon betydde för mig..
Men tror jag börjar komma över det lite nu.
Tror dock inte jag någonsin kan komma över henne helt :/

hore Kille, 28 år

12 forumsinlägg

Skrivet:
30 augusti 2015 kl. 23:24
hore Kille, 28 år

ja blev dumpad för 1,5 år sen o ingen har brytt sig om mig sen dess.

PoesiNoel Kille, 31 år

190 forumsinlägg

Skrivet:
4 oktober 2015 kl. 20:06
PoesiNoel Kille, 31 år

^ this

Blev dumpad för 2 år sen efter två år i ett förhållande genom att inte ha träffat henne på 3 månader för hon åkte till japan. När hon kom hem dumpade hon mig, and still drar hon ner mitt humör genom att visa sig i mina drömmar där hon återigen gör slut med en. Jävla pajas hjärna.

AdmiralPatrick Kille, 30 år

19 forumsinlägg

Skrivet:
31 oktober 2015 kl. 22:43
AdmiralPatrick Kille, 30 år

dumpade mitt första ex efter jag fick reda på att hon hade knullat sitt ex i ett halvår under vår relation hon lät han knulla henne varje dag ;( hon erkände det framför mig ;(

dumpade mitt andra ex när jag fick reda på att hon smög in i samtaler med sitt ex o flörtade med han osv :( hennes ursäkt till att inte vilja snacka med mig var att hon hade huvudverk o inte orkar snacka ..... hur fan orkar man snacka med sitt ex då? :(

snacka om otur med tjejer här elr? :P hahahahahahaha

Solros Tjej, 30 år

2 184 forumsinlägg

Skrivet:
31 oktober 2015 kl. 23:58
Solros Tjej, 30 år

Dumpade min fd när han försökte hota och utpressa mig.

Lol shit happens


Föregående
Till toppen     Sista sidan
Nästa

Du måste vara inloggad för att skriva i forumet