dumpad....

Föregående
Till botten     Sista sidan
Nästa
quireboys 40 år

2 633 forumsinlägg

Skrivet:
16 januari 2014 kl. 21:11
quireboys 40 år

Citat från dopethrone


Blev dumpad på Sweden Rock 2012, hon hade tydligen flitigt legat runt den dagen jag missade på festivalen.
((Var där som sista minuten-personal)
Hon hade suttit dagar och veckor innan och jämrat sig som satan för att hon ville att jag skulle åka dit med henne och sånt, nu i efterhand så hade det nog inte varit så roligt.

Vi hade varit tillsammans i ca 1år.


Inte okej, sweden rock ska ju vara kul. Inget dumpningspalats.

TomBones Kille, 31 år

2 710 forumsinlägg

Skrivet:
16 januari 2014 kl. 21:15
TomBones Kille, 31 år

Sant, hällde visserligen polarens piss i hennes och hennes polares tält som kompensation för stämningsförstörelsen.

Cheonsa Tjej, 29 år

294 forumsinlägg

Skrivet:
16 januari 2014 kl. 21:19
Cheonsa Tjej, 29 år

aldrig blivit dumpad, bara dumpat

Luckelina Kille, 27 år

12 forumsinlägg

Skrivet:
17 januari 2014 kl. 16:27
Luckelina Kille, 27 år

Blev dumpad av en tjej då hon ljög om att hon bara ville vara själv. Sedan får jag reda på att hon varit otrogen </3

LuvBunny Tjej, 28 år

4 848 forumsinlägg

Skrivet:
17 januari 2014 kl. 16:28
LuvBunny Tjej, 28 år

Blev dumpad och han la all skuld på mig.

aZm Kille, 29 år

2 093 forumsinlägg

Skrivet:
26 januari 2014 kl. 21:45
aZm Kille, 29 år

Det värsta jag kan komma på, som sårade mig väldigt mycket var att personen som jag inte har släppt taget av än, pratade med mig i telefon när hon hade kommit hem ifrån mig. Hon sa då ''Nu ska jag sova, men vi ses ju imorgon igen, älskar dig mer än allt, puss *klick*'' nästa dag så väntade jag på att hon skulle komma men hon hörde aldrig av sig förens på kvällen, då ringde hon mig gråtandes och sa att det var slut. Den sved efter att man hört '' jag älskar dig mer än allt annat'' dagen innan, ändå hade vi varit tillsammans 8 månader och hon kunde inte ha kommit och gjort det face 2 face. Så det är nog det värsta för mig.

HugDealer Kille, 26 år

1 733 forumsinlägg

Skrivet:
26 januari 2014 kl. 21:47
HugDealer Kille, 26 år

Citat från dopethrone


Sant, hällde visserligen polarens piss i hennes och hennes polares tält som kompensation för stämningsförstörelsen.

Lynxen Tjej, 32 år

284 forumsinlägg

Skrivet:
26 januari 2014 kl. 22:03
Lynxen Tjej, 32 år

Var jätte kär i denhär killen var 15 skulle jag tro, träffar hans kompis på stan som fråga om han och jag inte är tillsammans längre, Hon har hört att han var otrogen. jag ringer upp och gråter i telefonen, hans försvar: Jag pallar fan inte med folk längre *klick*

Vi höll på i ca tre år efter det..

Still in love with that fuckface.

KuroNeeeko Tjej, 28 år

109 forumsinlägg

Skrivet:
26 januari 2014 kl. 22:30
KuroNeeeko Tjej, 28 år

Var tillsammans med en kille i en dag och sen gjorde han slut med mig på julafton/min födelsedag haha..

JazzFOM Kille, 30 år

7 forumsinlägg

Skrivet:
29 januari 2014 kl. 22:56
JazzFOM Kille, 30 år

Tjejen blev ihop med en annan kille en vecka innan hon dumpa mig ... hon gjorde slut via tele :p

Jews Tjej, 31 år

25 forumsinlägg

Skrivet:
29 januari 2014 kl. 23:02
Jews Tjej, 31 år

Impa pimpa, pumpa dumpa :)

Formskapelse 31 år

860 forumsinlägg

Skrivet:
8 februari 2014 kl. 21:09
Formskapelse 31 år

Blev dumpad idag via sms, kul liv.

Drakpojken Kille, 29 år

4 forumsinlägg

Skrivet:
9 februari 2014 kl. 18:04
Drakpojken Kille, 29 år

Mitt senaste förhållande tog liksom slut nu i fredags, men det var ju att vi kände att vi hade gått för fort fram.. MEN, efter det så hade hon gått i säng med min polare. Men det känns fan inte som otrohet eftersom vi hade gjort slut ca 10 min innan, men det gjorde fan ont för jag hade inte ens fått en chans att komma över henne .-. Thx for me.

mdemma Tjej, 28 år

2 012 forumsinlägg

Skrivet:
9 februari 2014 kl. 18:11
mdemma Tjej, 28 år

Aldrig varit i ett seriöst förhållande, men höll på med min bästa vän och "dejtade" henne i ett tag. Vi hade en gemensam vän som båda hade legat med och därför var det ytterst viktigt att hålla det neutralt medan jag och hon dejtade. Hon blev äcklad varje gång jag och han gosade som vänner när vi alla tre sov tillsammans, och så fick jag reda på att de låg med varandra genom det hela

Glömde visst att skriva slutet. Dumpade henne därefter obviously

Bitchorie Tjej, 28 år

480 forumsinlägg

Skrivet:
9 februari 2014 kl. 18:14
Bitchorie Tjej, 28 år

Senaste gången jag vart dumpad var på min födelsedag, den var riktigt skön.


Föregående
Till toppen     Sista sidan
Nästa

Du måste vara inloggad för att skriva i forumet