dumpad....
Citat från dopethrone
Blev dumpad på Sweden Rock 2012, hon hade tydligen flitigt legat runt den dagen jag missade på festivalen.
((Var där som sista minuten-personal)
Hon hade suttit dagar och veckor innan och jämrat sig som satan för att hon ville att jag skulle åka dit med henne och sånt, nu i efterhand så hade det nog inte varit så roligt.
Vi hade varit tillsammans i ca 1år.
Inte okej, sweden rock ska ju vara kul. Inget dumpningspalats.
Sant, hällde visserligen polarens piss i hennes och hennes polares tält som kompensation för stämningsförstörelsen.
aldrig blivit dumpad, bara dumpat
Blev dumpad av en tjej då hon ljög om att hon bara ville vara själv. Sedan får jag reda på att hon varit otrogen </3
Blev dumpad och han la all skuld på mig.
Det värsta jag kan komma på, som sårade mig väldigt mycket var att personen som jag inte har släppt taget av än, pratade med mig i telefon när hon hade kommit hem ifrån mig. Hon sa då ''Nu ska jag sova, men vi ses ju imorgon igen, älskar dig mer än allt, puss *klick*'' nästa dag så väntade jag på att hon skulle komma men hon hörde aldrig av sig förens på kvällen, då ringde hon mig gråtandes och sa att det var slut. Den sved efter att man hört '' jag älskar dig mer än allt annat'' dagen innan, ändå hade vi varit tillsammans 8 månader och hon kunde inte ha kommit och gjort det face 2 face. Så det är nog det värsta för mig.
Citat från dopethrone
Sant, hällde visserligen polarens piss i hennes och hennes polares tält som kompensation för stämningsförstörelsen.

Var jätte kär i denhär killen var 15 skulle jag tro, träffar hans kompis på stan som fråga om han och jag inte är tillsammans längre, Hon har hört att han var otrogen. jag ringer upp och gråter i telefonen, hans försvar: Jag pallar fan inte med folk längre *klick*
Vi höll på i ca tre år efter det..
Still in love with that fuckface.
Var tillsammans med en kille i en dag och sen gjorde han slut med mig på julafton/min födelsedag haha..
Tjejen blev ihop med en annan kille en vecka innan hon dumpa mig ... hon gjorde slut via tele :p
Impa pimpa, pumpa dumpa :)
Blev dumpad idag via sms, kul liv.
Mitt senaste förhållande tog liksom slut nu i fredags, men det var ju att vi kände att vi hade gått för fort fram.. MEN, efter det så hade hon gått i säng med min polare. Men det känns fan inte som otrohet eftersom vi hade gjort slut ca 10 min innan, men det gjorde fan ont för jag hade inte ens fått en chans att komma över henne .-. Thx for me.
Aldrig varit i ett seriöst förhållande, men höll på med min bästa vän och "dejtade" henne i ett tag. Vi hade en gemensam vän som båda hade legat med och därför var det ytterst viktigt att hålla det neutralt medan jag och hon dejtade. Hon blev äcklad varje gång jag och han gosade som vänner när vi alla tre sov tillsammans, och så fick jag reda på att de låg med varandra genom det hela
Glömde visst att skriva slutet. Dumpade henne därefter obviously
Senaste gången jag vart dumpad var på min födelsedag, den var riktigt skön.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet