dumpad....
http://open.spotify.com/track/0XeEPlpwETWXcfBg9QuPOo
:)
Efter att ha haft en pojkvän som velat av och till över om han vill göra slut eller ej och att han fejkade sina känslor under en väldigt lång period så blev det att jag gav upp. Vi gjorde slut, efter två år.
Dumpad vi sms efter BFMV-konserten 2010. från att ha varit Überlycklig till att slå sönder grejer på tunnelbanan till att sitta helt apatisk på en parkbänk hela kvällen
Citat från rokaRu
Citat från RUNAR_xD
Citat från Zeradi
Blev dumpad för tre dagar sen genom skype. Vi var tillsammans i två och ett halvt år och vi var förlovade. Jag kan inte sluta gråta.
deerpity? 2 och ett halvt år och förlovade och h*n gör slut utan anledning? verkar jääääävligt mysko.-.
Hon skrev inte något om någon anledning.
Jävligt sorgligt och dåligt gjort av före detta partnern dock.
Yeah, han sa inte anledningen heller.
Blir älskad oerhört, sen vänder det, sen kraschar det... Och båda gångerna(dvs som jag brydde mig om) Så satt jag bara i min säng och tänkta.... När fan blev det såhär? första gången, andra gången var det mer.... Nu hängde jag inte med riktigt, och.. varför?
Och nu... nu vet jag inte, kärlek är inget högt på min lista nuförtiden, inte sex iheller.
<//333
Blev dumpad i onsdags, tog ett tag innan jag kunde acceptera det... Han älskar mig och jag älskar honom, men han har blivit sårad, och nu räcker inte det längre!
Usch, tyckte verkligen om honom också... Mer än vad jag tyckt om någon annan innan...
Han ändrade relationsstatusen på Facebook utan att säga någonting.. Visste inte om jag skulle skratta eller gråta, vi hade varit tsm 6 månader.. Nu i efterhand tycker jag bara det är fett patetiskt och omoget, så kan skratta åt det nu! Folk slutar aldrig förvåna mig faktiskt!
Har aldrig blivit dumpad.. än iaf
Genom facebook. Såg först att han ändrat relationsstatus, sen en stund senare fick jag ett meddelande i chatten om att det var slut.
ett av det mest patetiska jag vart med om faktiskt.
Blev dumpad av min brud.
Revenge genom att ha en trekant med hennes storasystrar.
AAAWWWW YEEEEEEAHHH
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet