är det något er morsa eller farsa inte gillar med er ?
allt.. speciellt min 20 mm töj och om jag har trasiga jeans :C
Att jag jämt ska ha sista ordet, att jag fryser lätt och använder hårfönen att värma mig med, att jag har problem med maten och kroppssynen osv, att jag inte sköter skolan till 100%.
typ det. småsaker men vfan.
Min mor kan bli lite spak på att jag är så ärlig.
Att jag finns, men de älskar mig ändå!
pappa gillar inte mina cheeks
mamma gillar inte att jag är uppe på nätterna och sover på dagarna, samt att jag dricker mycket cola.
Villkorslös kärlek, rakt igenom!
Min pappa tycker att jag ska vara precis som alla andra. Han har tydligt uttryckt att han vill att jag ska bära samma kläder som alla andra, ha samma intressen, göra samma saker och tycka likadant.
Och mamma gillar inte att jag aldrig städar mitt rum, att jag sitter för mycket vid datorn och att jag är så hemsk asocial.
Nej, jag är perfekt.
Min mor gillar inte att jag röker pipa och cigarr. Farsan skrockar och bjuder på cigarr. De är skilda, FYI bara.
Min mor; att jag inte läser biologi. "Tänk långsiktigt"
min mamma : du gillar politik och religion.. historia osv. det gör mig gubbig - fuck off.
min pappa : du är emo, gtfo.
Min mor blir arg när jag rättar hennes grammatik.. Sedan skyller hon på att det är pappa som gjort henne korkad. ):
Min far hatar mina piercingar och att jag har häng på byxorna, lol
Mina föräldrar beter sej som att dom hatar mej.
Min mamma gillar inget med mej.
Min pappa låter mej bo hos han ibland så han måste ju gilla mej en aning :D
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet