World's Classiest Motherfuckers

Föregående
Till botten     Sista sidan
Nästa
FSM Kille, 33 år

7 023 forumsinlägg

Skrivet:
19 december 2011 kl. 00:29
FSM Kille, 33 år

Citat från iDisco


Citat från FSM

Ang "Lyrics > beat", så blir jag själv väldigt lätt uttråkad om det inte är särskilt mycket variation i låtarna, därav den kanske något udda requesten.

Ska ut en sväng först, kommer med feedback sen!

Absolut, men ett bra beat gör inte en dåligt rappare bra =>


Nej då, man får ju utgå från helhetsbilden.

Första och tredje var rätt bra, tvåan och fyran däremot var inte något för mig. Får gräva vidare tills jag hittar något guldkorn som passar mig.

iDisco Kille, 32 år

9 456 forumsinlägg

Skrivet:
19 december 2011 kl. 00:48
iDisco Kille, 32 år

Kör hårt på Jedi Mind Tricks, Army of the Pharaohs, Ill Bill och Snowgoons då :D

Adami Kille, 37 år

1 861 forumsinlägg

Skrivet:
19 december 2011 kl. 03:57
Adami Kille, 37 år

snacka om terror. blev världens kaos i slutet av turneringen, en kille från vårat lag var på väg att slö sönder saker på stället. sista matchen sköttes riktigt jävla dåligt

Avie Tjej, 32 år

4 836 forumsinlägg

Skrivet:
19 december 2011 kl. 04:00
Avie Tjej, 32 år

Vilka vann?

Adami Kille, 37 år

1 861 forumsinlägg

Skrivet:
19 december 2011 kl. 04:04
Adami Kille, 37 år

Vi "vann". domarna är så jävla vimsiga så dom vet fan inte vad de håller på med. kan förklara vad som hände imorn, för trött nu ):

Avie Tjej, 32 år

4 836 forumsinlägg

Skrivet:
19 december 2011 kl. 04:05
Avie Tjej, 32 år

Citat från Adami


Vi "vann". domarna är så jävla vimsiga så dom vet fan inte vad de håller på med. kan förklara vad som hände imorn, för trött nu ):

Haha, okej :D

Seraphim Kille, 36 år

12 774 forumsinlägg

Skrivet:
19 december 2011 kl. 04:21
Seraphim Kille, 36 år

Keaton Kille, 35 år

5 369 forumsinlägg

Skrivet:
19 december 2011 kl. 12:48
Keaton Kille, 35 år

Idag vaknade jag upp av att solen skiner och att fåglarna kvittrar. Det är 10 grader ute. The fuck, moder natur, the fuck.

QWERDF 33 år

6 783 forumsinlägg

Skrivet:
19 december 2011 kl. 12:59
QWERDF 33 år

Här är det snö och dystert. :(

TrollKarl Kille, 34 år

2 172 forumsinlägg

Skrivet:
19 december 2011 kl. 13:00
TrollKarl Kille, 34 år

FÅNGADE MEW PÅ MITT POKEMON BLÅ NYSS!!!

Potatis Tjej, 32 år

2 530 forumsinlägg

Skrivet:
19 december 2011 kl. 13:53
Potatis Tjej, 32 år

GRATTIS KAAAARL <3<3<3<3<3

Upprorsmakare 33 år

7 794 forumsinlägg

Skrivet:
19 december 2011 kl. 15:36
Upprorsmakare 33 år

Citat från Adami


Vi "vann". domarna är så jävla vimsiga så dom vet fan inte vad de håller på med. kan förklara vad som hände imorn, för trött nu ):

what the fuck happened man :(((


Alltså, domarna hade ingen koll alls under hela tävlingen, bara så du vet.

Adami Kille, 37 år

1 861 forumsinlägg

Skrivet:
19 december 2011 kl. 16:55
Adami Kille, 37 år

Jadu ): komplicerat som fan. men i alla fall, vi körde igång matchen. Gick bra som fan, fick en firstblood vid 2 min, alla gjorde bra ifrån sig på sina lanes. Våran alistar var på väg att ganka karthus mid, just då fick han en dc, men det spelade ingen direkt roll eftersom han hade med 95% chans dött ändå. vi hade spelat i 7 min och han va dc i ungefär 30 sec, Det andra laget sa typ "remake?". vi sa typ ingenting eftersom remake i det stadiet ansågs helt efterblivet från våran sida. senare sa dom "okej han kommer tillbaka verkar det som" Vi körde vidare, några min senare drog vi till draken, fick död på 3-4 pers och tog draken. Hela andra laget leavade utan att säga ett skit, likt full fledged retards. Deras "remake" som de förfrågade om för 3 min sen var tydligen fortfarande i bruk. Speciellt efter en stor teamfight loss. Men idioterna tog chansen för de ansåg väl att de skulle förlora gamet efter det. Och såklart så gick domarna med på att de skulle bli remake. Vi lackade loss som judar. Den ena adminen på stället sa tillslut att vi skulle få en skärm var även fast vi skulle förlora mot dom nästa game. de tyckte också att de andra laget var dumma i huvet. Var bara adminen i helsingborg som hade andra tankar om det. Vi dividerade lite och gick med på det tillslut. Ville egentligen inte spela mot nigerianerna igen. Men bestämde mig för att köra över dom totalt nästa game också.

Men det gick inte speciellt bra. Våran jungler fick nåt flipp under gamet. Han var pissed sen innan att vi skulle köra om, och sen gick det dåligt för han detta gamet. Han körde alistar igen och de körde passivt mot han så han inte fick mycket gjort. Jag ledde cs med 59 mot 25 på top, 2 levlar högre. men tydligen så var gamet över för att hans jungle gick åt helvete. Han började trolla och purpose feeda, sprang runt å dog överallt. Jag fick flipp på han, satt å skrek att han var en jävla idiot i princip. för gamet var långt ifrån över. Men vi loosa stenhårt för han fick dampet och inte gjorde något vettigt i resten av gamet. Det sluta med att han satt å skrev diverse kränkande sakerna till dom i ingame chatten. Adminsen gillade inte det. Sen sa dom att han inte skulle få en skärm, men att vi andra skulle få det. Han blev ännu argare. Tiden gick, sen av någon anledning så ändrade dom sig igen, och sa att de inte va säkra att vi skulle få några skärmar heller. Men enda anledningen till varför vi gick med på en remake var för att han sa att vi skulle få skärmar ändå. Så jag lackade på dom att de hade ändrat sig om det. Sa vad jag tyckte, och tillslut fick vi våra skärmar ändå. tacka gudarna för det, annars hade jag också gått all rage på stället.

feting lång text, men finns typ inget bättre sätt att förklara det hela på, it was a mess ):

ger er en puss om ni addar acetic och säger att han kan bajsa på sig, likt den retard han är. Han var en av spelarna i det andra laget vi mötte

Adami Kille, 37 år

1 861 forumsinlägg

Skrivet:
19 december 2011 kl. 16:59
Adami Kille, 37 år

och kan ju tillägga att gamet var i princip vunnet när de lämnade 10 min in i spelet. de hade inte fått en enda kill och vi dominerade alla lanes

FRUSTRATION Tjej, 31 år

2 662 forumsinlägg

Skrivet:
19 december 2011 kl. 17:01
FRUSTRATION Tjej, 31 år

Hahaha, men gud vad rubbat


Föregående
Till toppen     Sista sidan
Nästa

Du måste vara inloggad för att skriva i forumet