WoW
Mjo, men det är väl helt okej, skulle jag säga iaf. Inget jag hade valt personligen, men vad som än passar dig så.
Det enda jag stör mig på är folk som har UI's och addons över hela skärmen till ingen nytta, addons som de inte ens använder tar upp en 1/4 av skärmytan typ.
Vet man vad man vill ha och tycker det är enklare att förstå och se spelet enklare så tycker jag inte att det är något problem med UI's, sålänge man inte överdriver.
Tagit bort gaydrakarna, gladius, trinksetup och .. var något till. Fuck jobbigt att börja strula med addonpacks, fruktansvärt skönt när man avvänjt sig efter 9 månader ifrån spelet.
<3333
Wrargh, om du hade lagt ner hälften av din energi på något användbart istället så hade du säkert kunna göra nytta här i världen, haha.
Men, sen är det jävligt kul att se dig hålla på med så för all del fortsätt. :D
Hahahah Razielakos haffar i datingprogram! </3
Vad fan är chanserna, hghahahahah!! <ö3.sd.asdöd32kl4. :'D
Citat från Wrargh
Ja, du spelar ju i alla fall inte derp knight. Men det var ett jävla grisigt UI du hade.
Gillar faktiskt standard UI:n. Allt annat blir så jävla mycket... <.<
men letar vidare ibland efter ett nytt!
Fan, han var ju ganska snygg
Men hahahaha episkt.
Sätter ihop en Firelands run varje vecka från och med imorgon, dag och tid bestäms när compen är färdig. Siktar på 6/7 heroic varje vecka, om gruppen anser att vi kan göra det så kör vi även raggy på hc. Eventuella mount kommer delas ut slumpmässigt till dem som vart med flest gånger och cinders (essences om några veckor) är reserverade. /w Lockren på Frostmane Alliance om ni är intresserade!
Eller så skriver ni bara här. :)
P.S är Ally, så du kan även joina över RealID.
^ scrub no has lekkendari alreddi? ;pppPppPpp
edit: ^ :pPPpPPp
Citat från bjoern
Lägg till mig över real id så är jag på!
rokaru@live.se
http://eu.battle.net/wow/en/character/thunderhorn/Rokaru/advanced
har såklart mic osv osv
Fattar inte hur Jasper och Nightstone kan vara så dyra.
Dem är ju fan dyrare än blåa cata gems.
2 shannox kills i hela hc fl rokaru? :/
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet




