WoW
Citat från RedShirtGuy
Citat från Desiree
Btw, hade ni själv kunnat komma på ett bättre expansion än mists?
Ja, Scarlet Crusade, Emerald Dream varför inte High Elfs
Vad mer om scarlet crusade?
Det dära med high elves lät faktiskt ganska intressant..
Citat från RedShirtGuy
Du började iallafall gråta, snälla lämna bara tråden du tillför inget
qq troll 2gud
Citat från Desiree
Vad mer om scarlet crusade?
Det dära med high elves lät faktiskt ganska intressant..
Scarlet Crusade.
Galna paladiner ifrån Order of the Knights of the Silver Hand som lämnades kvar efter Lordaeron därefter blev galna och svor ed att döda all Scourge samt alla de trodde var smittade.
Än så länge får de bara stryk utav alla, men med deras stridskunskaper skulle de kunna ta sig mycket längre, om nu blizz ville.
High elves, blev dödade i tredje kriget, eller 90%. 90% utav de som överlevde "gick över" till blood elves.
Finns några fåtal kvar i Alliance större städer som försöker få tillbaka dem till deras tidigare höga status
Låter faktiskt intressant. Men jag menar, what's more to it?
Ska high elves bli en ras? Och vad mer om argent crusade? för det räcker ju inte bara med en liten raid liksom.
Så pandaren är mer än det egentligen
Citat från RedShirtGuy
Så pandaren är mer än det egentligen
Klart, där medkommer ju en ny ras, en ny class och en helt ny värld?
Så det går inte att trycka in i de andra?
Loren finns om du orkar läsa
MoP ftw och haters gonna hate
Vad nytt skulle komma med High Elves och Scarlet?
Emerald Dream skulle jag kunna se som en expansion iom att man skulle ränna runt just i Emerald Dream, men det andra.. Mjeh..
Emerald dream, men tveksamt att de kan pracka på något om High elves som underhåller folk i ett år, helst mer. Emerald dream har de möjligheterna. Men det tror jag varken Scarlet Crusade eller High Elves har.
Jag säger bara vad jag personligen hade uppskattat.
Skiter väl i massorna.
Scarlet skulle kunna få mig att spela i år och dar
Massåsikter säljer
Nihilum Plasma
y u scrubs raging in thread when I not here?
scrubs...
bara en person har rättigheter att säga det så fakku
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet