WoW
Citat från Jimmy
Oskar: Ja.
åhfan, fick ett us acc nyss av en från usa som jag snackat med skit länge på msn, han skulle sluta så jag tänkte kolla på det
Om den inte är banished av en lock (lol) så är det låst? Jag förmodar att det är någon form av pre-banned.
Citat från littlekuriboh
Jag tycker om lvl 73, skulle levla i Grizzly hills fram till 80 om jag kunde.
Jag är snart 75 och har bara gjort Borean och Howling
Citat från Edholm
Citat från littlekuriboh
Jag tycker om lvl 73, skulle levla i Grizzly hills fram till 80 om jag kunde.
Jag är snart 75 och har bara gjort Borean och Howling
okej^^
Citat från Edholm
Citat från littlekuriboh
Jag tycker om lvl 73, skulle levla i Grizzly hills fram till 80 om jag kunde.
Jag är snart 75 och har bara gjort Borean och Howling
Det skulle jag aldrig orka. Sure, jag gillar Howling Fjord, men jag har varit i alla områden utom Ice crown och Storm peaks och jag är 77.
Fan så nice. Jag har tagit en halv level sen servern öppnade igen klockan åtta. Maintenance work på tisdagar som alltid lol. En halv level på två timmar är grymt bra för mig.
Jag har btw 2000g, 14 stacks Borean Leather, 3 arctic furs, ett rare gem, massa crystalised-saker som är värda 1-2.5g/styck och så vidare. Plus att ju Moo har ett par tre hundra g. :)
Vadå, slösat bort massa?
Men lol. Då blir det precis som jag förväntade mig, att jag helt på egen hand kommer ha betalat 1 ½ epic flying skill. :) Btw 450 Mining och 450 First Aid nu.
Moo, jag har inte klagat på att du inte fixar pengar åt mig och jag får ju speltid i utbyte så. :)
Blir sjukt skönt att sälja det senare. :) Estimerat värde: 500-600g.
Eftersom ni bara pratar om vad ni sålt / säljer på AH så kontrar jag med vad jag köpt på AH.
1st Blinkstrike i början av tbc för 4200g. C:
Moo, sure. :)
Btw jag räknade ut att allt blir strax över 652. Säg 660.
Nice btw Nometos :P En crystalized säljer för mindre än 10 ej cryzstalised. Jag kan inte göra om till heavy. Allting i rutan ska säljas (utom shadow då, som skickas till Moo. Fast jag ska ha tillbaks pengarna denna gången ;))
Blinkstrike var inte fail under Kara som rogue. Den proccade med våra extra attacker och var ett allmänt underbart svärd. Lätt värt 4200g :)
har spelat ett långt tag nu, på draenor, har ett par 80 gubbar, men har tagit paus nu för att det påverkat mina studier, men börjar säkert snart igen:3
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet
