WoW
Det är asnice att fixa massa exalted för mounts. :) Jag drog ihop 0 till 40 exalted på ett år ungefär.
Men det är ju jobbigt juu. Vet inte ens om det är värt att göra vid low lvl eller high lol
Att farma rep är väl alltid enklast på level 85. Och jag kan hålla med om att det är lite småjobbigt att åka till exempelvis Og'rilla + Sha'tari Skyguard + Netherwing varje dag i ett par tre veckor, men äh. Det är chill ändå.
Sant. Men i slutändan kan det ändå vara värt det!
Jag är mountaholic.
Enda repfarm jag pallar med är avengers & hellscream-dailies, min flickvän orkar dock flyga runt och farma åt massa andra factions som förstås ger mounts. ^^
Nackdel med wow:
Att köra en random Zandalari, och konstant bli kallad ett retard av ingen speciell anledning. Att någon av dem helt plötsligt börjar tjata om att jag köpt mitt account för att jag länkar min FL progress som de frågade om. Allt detta för att jag fick DC under första bossen i Zul'aman och wipe'ade gruppen.
Vill även lägga till att de kickade mig precis innan sista bossen. Vilket gjorde mig jävligt lack, då jag ville ha mina välförtjänta valorpoints.
EDIT: Arg som fan.
Och healers som inte kan göra sitt jobb.
Åh vad jag hatar sånna
Jag hatar folk klagar på saker inom wow.
Det bästa är när man blir kickad när man inte gjort något fel. Bara det att nåt retard i gruppen vill ha samma item från nån boss,
Haha, antar att du var tank/healer Joachim? Jag gillar när den andre du är toxic-linked med under första ZG-bossen inte rör sig en meter utan fortsätter dps:a och låter dig göra jobbet. Eller ah, när spelare ur motståndarfaktionen gruppar och gankar/förstör för folk som försöker göra dailys i molten front, det är också en höjdare. Att bli konstant undercuttad i AH är också trevligt, tur att det finns mass-cancel addons ^^
Alltså den där Wildhammer Fact Checker, honom gillar inte jag.
Örru
Kan man köpa One month subscription dygnet runt?
på intranätet? ja
RedShirtGuy ;
Vad bra!
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet