WoW
RedShirtGuy har helt rätt, authenticators behöver inte ha internetkontakt över huvud taget, såna här har ju inte det:
Authenticatorn och servern kör genom samma algoritm som levererar samma "slumpade" kod.
Inte ens sync kräver internet afaik.
protip, fixa klockan på mobilen.
"The cost of the call is free but your provider may apply charges if dialling from a mobile or surcharged phone line."
Kostar vad blire typ max 1kr beroende på operatör?
Jo, det ska jag göra så fort jag fått lite ordning på ekonomin! Har en gammal hederlig vristklocka jag använder normalt sett så har inte orkar lämna in den bara.
Har bara en krona i månaden att spendera, haha. Har telia refill, laddar med hundra, köper sms till alla för 99 av de kronorna.
Jag har testat wow i någon månad nu och är level 57 och vette fan vad jag ska göra. HAr inte råd att köpa burning crusade m.m atm heller.
Idéer?
Sluta spela medans du kan.
85 på min DK nu
Jimmy: Åh, missade din post först!
Haha, då har jag helt knasat till det ): Vill liksförbannat få bort den dock!
Citat från RedShirtGuy
Sluta spela medans du kan.
Nej, behöver mitt tidsfördriv.
Citat från MariaSara
Jag har testat wow i någon månad nu och är level 57 och vette fan vad jag ska göra. HAr inte råd att köpa burning crusade m.m atm heller.
Idéer?
Burning Crusade bör kosta typ 100kr max nu?
pvpa på lvl 60 å vänta tills du har råd annars.
billigaste var 69 :-
Citat från RedShirtGuy
billigaste var 69 :-
http://www.pccity.se/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/store-pccity-Site/ps_SE/-/SEK/ViewProductDetail-Start?ProductUUID=b2EKeQuvjpsAAAEosbcNoQGI&scid=4546
Antar jag?
Efter att ha dragit mig tillbaka precis vid launchen av Cata så har jag bestämmt mig för att böja igen , dock så kan jag inte uppdatera till patch 4.0.0. Kommer upp massa ikoner på skrivbordet och under installationen står där att jag saknar en fil . någon som råkat ut för samma problem? I så fall hur löste ni det? (Obs : har inte cata,)
Pröva köra som admin
Sweet. Snart har man solvat ringen från Tol'vir!
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet