WoW
Snap!
Citat från Jimmy
Citat från dishonor
ser ett samband med att 95% i denna tråden är inkompetenta scrubs : D
Hey!
:D
JUST SAYIN'
http://www.wowhead.com/?item=1537#comments
What? var inte det typ 2 slots bag förut?
Citat från C7Hangover
http://www.wowhead.com/?item=1537#comments
What? var inte det typ 2 slots bag förut?
'According to the 2.4 patch notes, this is being buffed to 8 slots (see under the "Quests" subheading of the notes)'
-'Confirmed. Now an 8-slot bag.'
Citat från C7Hangover
http://www.wowhead.com/?item=1537#comments
What? var inte det typ 2 slots bag förut?
ändrade de väl i tbc ELLER?
Tydligen
2slow :(
Citat från nACOz
Citat från SjuFyraSju
Känns som bara Auto-Shoot i sig borde ge 2k, om inte mer >.<
Clueless om huntard dock :/
det kan stämma, ska in om och kolla :P
Mitt pet gör 1,8k dps i sig.
Allt som allt gör vi 8,2k dps nu.
Lite irriterande att northrend faktiskt gjorde det tråkigare att levla. x2 mellan levlarna och ingen flying förrän 77.
Beror på. No flying gör att det både blir svårare och tar längre tid att ta mig dit mina qobjectives är. 4x xp? Ja. 4x xp/min? Nej.
Jo men det är en fråga om inställning. Jag gillar inte att grinda så jag blir irriterad när jag är 15 sekunders gångväg från mitt qobjective men det tar 1min att komma dit pga mobs. Det demotiverar mig, vilket leder till att jag levlar långsammare. Hade jag haft flying hade jag kunnat flyga över mobsen direkt till mitt objective.
Ju mindre motiverad jag är, desto mer alt+tab-/afk-pauser tar jag. Det är det som saktar ner mig.
Yep, vi levlar rätt olika. :)
I raids däremot brukar jag inte alt-tabba. Där är jag tvärtom den som providar feasts när det behövs och lite till och stannar till slutet, helt enkelt. Längsta naxx-runnen jag haft pågick från..kanske två-tre på natten till elva på morgonen. Så tålmodig kan jag allt vara. Bara inte när det gäller levling.
åh vad kul med lagg IOASJJIOASOD
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet