Vilket land skulle du välja??
Finland. :)
England för jag kmr från London och England pwnar, lol, eller Japan för att det bah är så jävla awesome!...eller Tyskland för det pwnar :c
azerbadjan för det är pro
Swaziland.
Nej men srsly, lätt Norge.
tyskland eller rysslnad 8D
i tyskland måste ,man bara vara 16 för att kunna köpa sprit 8D
gillar språken också c:
Tyskland eller Island.
Typ vilket land som helst...
USA, Tyskland, något land i Storbritannien mm.
Men nej, jag har varit i Tyskland jag också. Jag var sexton år gammal och fick dricka ute på krogen fram tills ett visst klockslag!
Finland eller Skottland. Fråga mig inte varför. Gillar naturen och länderna.
Finland utan tvekan :)
Sen ville hon bara flytta dit för att man kan köpa sprit som ung, då kan hon lika bra sticka till Honduras alt. Zambia. 11 respektive 3årsgräns på alkhohol där.
Euw malin, SMK!?!?!?!?! Dignity please!
Scottland.
Fint land, fin dialekt.
Island tror jag. Det känns så mystiskt på något sätt. All isländsk musik jag hört är med så vacker. Jag gillar att det är en liten ö, geysrarna, osv.
Och så har invånarna så vackra namn, faktiskt. kom av en slump in på en islännings myspace idag med ett riktigt fint namn; sólveig sigurðardóttir. Visst, jag må uttala det fel på vissa ställen, men ändå. Jag gillar island! Annars... England eller Frankrike.
Japan.
Språket, kulturen, Japans extremt fina huvudstad där jag vill ha ett boende.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet