Vilken var er bästa födelsedagspresent/julklapp som barn?
Min Ipod.
Önskade mig det inte egentligen, men min pappa kan läsa tankar. <3
gitarren. <3
pokemon gul och en gossedjurs kanin... när jag var typ.. liten XD
men det var nog mer för att min kusse var där då och vi lekte jätte mycket den julen/födelsedagen.
nusse min gosedjurskanin :D fick han när jag föddes och har kvar han än :> ärligt talat kan jag faktiskt inte sova om jag inte har ngt att krama om >_< det suger.
det värsta jag fått va en FET hårklämma av min mormor. den var för dem med långt tjockt hår, jag hade kort tunt :< hennes dåliga förklaring var att hon trodde det va syrran som fyllde >_<
elgitarren orginal och allt, helt oväntat av syrrans kille :s FEDT HAPPY
Bästa: Min USB studio mikrofon :3 jag fyllde 14 år.
Sämsta: Barbie kläder..Julafton.. jag hade fyllt 14år >.<
That sucked ._.
By far min Biljett till Bloc Party tidigare i år.
min första barbie fast bror min hade fått en bilbana så då band jag fast barbien i bilbanan och sen körde vi över den med bilar och min äldre bror hade fått typ en asstor godzilla så då fick den också stampa på den stackars barbien... nu har jag kluddrat på den och klippt av håret och dragit av huvudet och så hehe xD
Bästa o bästa men:P
Minns en gång när jag fick en cykel när ja var 3 år
Börja störtgrina för att jag tyckte den var för stor.
jag fick en bratzdocka :'3 då vart jag klad ^^
min bärbara dator som ja var tvungen o betala halva på xD - födelsedag
När jag fick mitt Game Boy Advance för ett antal år sedan tror jag :)
Jag fick massa leksaks bilar av min farfar (jag älskade bilar) sämsta var helt klart en orange tröja, jag hade aldrig den på mig usch.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet