Vilken parfym har du?
Britney Spears, Midnight Fantasy
Beyoncé, Heat & Heat Rush
Escada, Especially & Taj Sunset
Det är de jag använder mest iallafall, eheh :)
ett grönt äpple :P
har massor men de jag föredrar mest är Juicy Couture Viva la Juicy och Couture Couture.
använder inte så mycket parfym längre, har börjat använda Victoria's secrets body lotions istället! Doften sitter i timmar. Mina favoriter är Amber romance och Pure seduction.
Ralph Lauren - Sensual Fruit
Och någon AquaLina parfym som luktar godis. Orkar inte kolla upp det.
Någon Hugo Boss, den duger.
Älskar min Elizabeth Arden - Green tea
typ ingen
använder bara roll on
Vanillary från Gorilla Perfume som säljs på Lush. Vegans, miljövänlig och luktar fantastiskt. Har haft den ett halvår och den tar aldrig slut.
christina aguileras originalparfym
Giorgio Armani Acqua di Gioia
DKNY Äppelparfym och The Body Shop's Vanilla Mist. Använder dem dock ytterst sällan.
DKNY, den rosa och den gröna och två stycken från Yves rocher. OOOCH Alyssa ashleys fizzy.....och någon annan av britney spears tror jag.
Men inte samtidigt lål :sssss
Vanilla från The Body Shop. Jag gillar verkligen inte de flesta parfymer, jag tycker att nästan alla luktar som en kemikaliefabrik så jag brukar hålla mig till olika variationer av vanilj, men jag gillar DKNY BeDelicious, den är fräsch utan att bli för... lacknafta.
musk, alien eller CK-one
<3
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet