Värsta som hänt dig?
det skulle vara tiden mellan 2005 och 2010. Mådde väldigt dåligt, svåra ätstörningar, depressioner, självskadebeteenden och enskilda händelser som inte gjorde saker lättare.
flippade ut totalt på xxxxxxxx, sen svimmade jag för jag hyperventilerade så jävla grovt. Alltså det var helt sjukt, jag kände mig full, för allting bara snurrade. Samtidigt som jag grät, och ähh usch. Det var sjukt. och hemskt.
eller när jag flippade ut på mammas ex. först var det som det ovan, fast inte lika farligt, sen blev det bra helt plötsligt, då grät jag av glädje. Han började packa sina grejer och åkte därfrån :3 fast han kom tillbaka. men nu har dom skiljt sig, igen. eller ah. ja vene.
Typ 90% av mitt liv har varit skit, så svårt att plocka ut något spec.
När jag inte fick någon diagnos, vilket visade att jag helt enkelt är dum i huvet.
Det finns tre saker som har vart det värsta som hänt mig
1. När min mammas bästa kompis dog (min gamla barnvakt) klarade inte ens av att lämna rosen på hans kista för föll helt plötsligt ihop och grät. Kändes som att någon tog tag i mig och drog ner mig men min mamma lyfte upp mig och hjälpte mig.
2. Lekte som liten med min barndomsvän på ett berg då hon var nära på att ramla ner men tog tag i henne och lyfte upp henne men råkade då vrida mig baklänges så jag ramlade ner. Slog då i ryggen på kanten av en planka, tappade luften och fick ett läskigt blåmärke. (berget var inte så högt)
3. När jag var liten kanske 2-3 år fick en allvarlig astma attack som gjorde att jag vart blå om läpparna och fingertopparna. Hjärtat slutade slå och vaknade sen upp av att mamma slog mig till livet igen. <3
Vettefan.. Mkt, men bl.a. När min mormor dog..
Det värsta jag är villig att skriva ut är kanske när mina klasskamrater kastade sten på mig.
Det värsta som hänt mig är ju inget jag skriver ut på ett forum som emocore.
Eller någon allmän, massmedialt öppen plats överhuvudtaget såklart.
Förstår inte folk som vågar vika ut sig totalt.
Citat från David_Bowie
Det värsta som hänt mig är ju inget jag skriver ut på ett forum som emocore.
Eller någon allmän, massmedialt öppen plats överhuvudtaget såklart.
Förstår inte folk som vågar vika ut sig totalt.
Jag skulle nog inte kalla det för vika ut sig riktigt låter lite fel men därmot kanske många här är mer eller mindre öppen om sig själv och vill gärna dela med sig om vad som har hänt en och kanske vill prata om det eller iaf som detta forum skriva ut det . För vissa kanske det lättar från deras hjärtan att skriva ut sånt, det gör för mig iaf =)
Blev hackad på Habbo när jag var liten.
Citat från Uzumaki
[i]Citat från David_Bowie
Aaa, okej. Jag anser det som skrämmande att berätta så personliga delar om sig själv för okända människor :)
Men människor är olika och har olika värderingar och åsikter.
Kan dock tycka det är lite uppmärksamhetssökande och blir som en "tävling" om vem som varit om med värst saker.
Inget personligt mot dig dock.
Fick diabetes typ 1.
föddes ;__;
1: Min första häst dog
2: Fick en whiplashskada -06 som resulterade i huvudvärk för resten av mitt liv
3: Slog i huvudet -09 och fick en förvärvad hjärnskada som resulterade i förlust av nästan samtliga minnen, tappade läsförmåga, fick hoppa av skolan och har fortfarande enorm problematik.
svårt att ge ett svar typ...men de är som värst när nån rör vid mej.
de är nog bland de värsta stunderna^^
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet