Varför gillar inte tjejer snälla killar?
Gäller att sätta brudar på plats ju.. Down forward punch.. Haudoken their ass!
Amen du det beror helt på vad bruden söker för kille! alla brudar söker ju något speciellt hos killen och liksom, du ska fan inte bli som din polare. Var dig själv med tjejen vafan. Inte många som tror det men tjejer märker när killar vågar vara sig själva bland andra killar osv, vilket är ett fett +. Impa inte, vi gillar fanimej snälla killar... (som sagt, beror på bruden)
Skulle aldrig fixa att ha något annat än en snäll kille.
Och snäll och mesig är inte synonymer. :(
Tjejer är awesome på det sättet, dom ser igenom killar mer än dom tror. Det kommer i all evighet att vara det absolut bästa att var sig själv och inte försöka för mycket. Alla vill väl ha någon som gillar en för den man är? Då är det likabra att vara den man är från början, och som CitronsmaK sa: Det är ett FETT PLUS att våga vara sig själv bland andra, likväl tjejer som killar.
Citat från RubenTravieso
' Host '
--------------------------------------------------------------------------
Citat från RubenTravieso
Citat från YouMakeMeHigh
Citat från RubenTravieso
' Host '
--------------------------------------------------------------------------
...lol^^
Snälla killar iz tha shit ju.
Fast de ska inte se snälla ut.
Finns ju fan inga snälla killar ><
Jag är ganska snäll O.o Bara att jag är irriterande som fan :D Och ett adhd barn :D Vilket är typ samma sak xD HAHA ;D Anyways... 50/50 i guess :)
Om de fanns en snäll kille skulle jag göra det. men går inte att gilla något som ej existerar ikke :* nejnej.
Nä.
Det är ju dumt
Killen jag gillar är fett badboy men när han är med mig är han hur snäll som helst.
10+ ^
Citat från president
Det är så satans attraktivare med en artig och proper kille än en macho snubbe som "kan sina grejer". Föredrar helt klart elegans och omtänksamhet framför den där grabbigt irriterande attityden.
Varför säger alla detta men sen ser man dom med exakt dom sorters killer som de var "emot".
Skitsnack helt enkelt :p
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet