Varför gillar inte tjejer snälla killar?
Citat från Milen:
Citat från Radhusdisco:
Hatar självutnämnda snälla killar, de är verkligen de värsta. Toppen av asen är de som tror att de är gentlemän/nobbelriddare/osv.
Säkert inte ALLA snälla killar, fast har bara stöt på rasistiska kvinnohatare inom den gruppen.
Alfahannar som ser kvinnor som sex-varor och behandlar kvinnor som skit är inte så sexigt heller.
Verkligen inte de är av samma skrot och korn.
Har nog inte träffat en tjej som inte föredrar en snäll kille över en idiot. Men det är som många tidigare påpekat kan man fortfarande vara framåt, utåtriktad, social, självsäker och samtidigt snäll.
De flesta som klagar på att tjejer inte vill ha snälla killar är väl helt enkelt för mesiga.
Haha, allvarligt, är denna tråden fortfarande vid liv!?
Som sagt så kan det vara tråkigt om man är För artig, men alla är ju olika så jag antar att du inte träffat rätt brud än ^^
Citat från Askyl:
Har nog inte träffat en tjej som inte föredrar en snäll kille över en idiot. Men det är som många tidigare påpekat kan man fortfarande vara framåt, utåtriktad, social, självsäker och samtidigt snäll.
De flesta som klagar på att tjejer inte vill ha snälla killar är väl helt enkelt för mesiga.
This ^
lmao @ den här tråden
oj vad ont i huvudet jag gick av den här tråden lmao
Gillar inte killar öht
ayy
en för alla, alla för en
Killar kan iofs dra åt helvete
Citat från heaton2001:
Killar kan iofs dra åt helvete
Hahahahaha du vet hur jag tänker :O
för att edgi bois e koolt
jag e egd!
Min erfarenhet är väl att självutnämnda "snälla" killar inte alltid är så jävla snälla i verkligheten utan beter sig som om de är berättigade till allt de vill ha och skyller ifrån sig på omgivningen när de inte får det.
För att snälla killar tenderar att placera sina egna behov allra sist, under alla omständigheter. Han låter människor i omgivningen totalt köra över honom. Om hans granne kraschar in bilen genom köksfönstret och grannen säger "Jag har inte pengar att betala dig, är det ok om vi glömmer det här?" kommer den snälla killen säga att det är okej medan flickvännen står i närheten och undrar varför hon blivit ihop med en sån jävla mes.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet