Varför gillar inte tjejer snälla killar?
"Snälla" killar har ibland en feg, gnällig och jobbig personlighet. That's why.
varför gillar inte killar snälla tjejer? huh?
Jag säger att jag är snäll och då måste det vara så, så nu får jag nog chansen att hålla en människa i ett relationskoppel
asså ibland beter jag mig som en decent person mot andra och sen ba vill dom ändå inte ligga med mig :SSS vad är det för mening med att inte vara ett as om man ändå inte får ligga :/// dom ba friendzonar mig, de är elaka jag är snäll :'(
haha, tvekar på att det handlar om att killen är snäll, det är en väldigt liten aspekt av personens helhet..
För att badboys är mysigt.
" Every girl wants a bad boy who will be good just for her, and every boy wants a good girl who will be bad just for him"
Inte alla men typ alla
Vara snäll är viktigt. Inte överdrivet jävla sockersöt. Handlar bara om att vara någon som folk förknippar med något bra för att de ska vilja ha dig i sitt liv.
Sen är det bara som en gammle vise mannen sa.
"Fuck her right in the Pussy."
Jag är rikssnäll. Försöker vara en så godhjärtat individ jag bara kan. Inte märkt något annat än att en blir mer omtyckt av andra.
Det betyder inte att jag är ointressant bara för att jag är snäll. Kan tänka att de som söker sig till 'badboys' inte vill ha en dålig kille utan någon som är spännande och intressant. Det blir ju lite roligare då kan tänka!
Men ja, 'badboys' kan ju också vara snälla. En är väl snäll på sitt eget vis.
Inte det här igen...
Literally varenda post i den här tråden är uridiotisk
bcuz that shit aint hot, änna
... måste påpeka hur chockad jag är att TS inte bär fedora
Citat från dreambox:
Citat från unicornp0rno
Artiga killar fångar mitt intresse! Dock finns det för få av dem.
Att det finns för få av oss är erat fel =p
Dat 2010 inlägg.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet