Varför är du vaken?
Citat från DarkLove
Citat från villevarasomdig
Citat från DarkLove
Citat från villevarasomdig
Eller hur?
Btw; när vi ändå är off topic; ge mig råd om hur jag skall hantera min fulla kompis som skriver idiotiska saker på msn och nu säger att han tänker 'gå ut'? Helt seriöst, hjälp.
Hm.. Prata om kakor eller något jag venne D=
Ingen idé, han har redan gått offline. Jävla pucko är han ibland. Den smalaste femtonåringen jag känner ute någonstans helt själv. ÅHHH jag blir så IRRITERAD. Men det är nog lugnt, han kommer väl tycka att det är kallt eller något och gå in igen '-_-
Varför nämnde du smalaste? X,x
Slå honom imorgon D=
Jag vet inte >.< han är bara så himla bräcklig liksom.
Ne, jag tycker inte om att slå folk. Tänkte att jag skulle stanna online en liten stund till för att se om han kommer tillbaka, annars så går jag och lägger mig och skäller ut hans brorsa imorgon. Puckot(han broder, alltså) gav honom en flaska med obestämt innehåll tydligen(...).
don't you dare br00tal citera igen :c
du borde fått mardrömmen tidigare, det var kul folk inne innan :c
varför? det är morgon nu ju ^^,
För jag kune inte somna om när jag vaknade vid 4 >:
För jag funderar på vilken färg en smurf blir om man stryper den.
klockan är mycket och i haz stuff to do! (:
Orkade inte sova mer
för någon äckel människa plinga på hos oss -_-'
Jag är vaken för att jag måste fixa mig innan det blir nyårs party hos Mimmi
& för att jag måste äta för min diabetes innan jag åker dit.
För att det är morgon?
För att min pappa har dålig humor.
Han öppnade dörren till min friggebod och puffade in min glada 5månaders valp som slickade mig i hela ansiktet.
Han är rätt stor så han nådde även om han stod på golvet.
Men sen kom en tass och petade på mig, jag öppnar ögonen och ser en glad, nallebjörn som ger ifrån sig ett litet voff.
bäst.
för min pappa satte bormaskinen i väggen -.-
JAg är inte vaken, går i sömnen...
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet