Var har ni piercingar?
Jag har bara en piercing och det är septum :D
haha om man inte räknar med öronen också såklart.
Citat från Skejtarmatte
Jag har i ögonbrynet just nu. men det kommer fler : )
Gör 2 i ögonbrynet fett mkt snyggare.. sj sitter ja o ska göra 3 :D
asså jag är bra lixx svalde min andra tungpiercing idag så nu har jag bara 1 lixx i tungan igen, synd om mig va va va va?
har i tungan men ska göra i läppen snart ^^
ehh, en ring på vänstra sidan av läppen? trve isn't it?
Tjaoo.. har väll ett par stycken piercingar^^ tungan naveln läppen bägge brsötvårtorna och en pa.. har haft snakebite septum näsvingen å ögonbrynet.. ska fixa ett par till när jag får ork pengar å lust =)
Jag har så få x( Har bara en i vänstra örat o fyra i högra. Man måste väl vara 18 för att få pierca sig? Så jag har gjort mina själv. Men vill skaffa så jag har tio stycken ringar i vardera örat o två i läppen. Lite osäker på om jag ska ta i näsan och ögonbrynet med.
jag hade snakebite .___.
pappa drog ut dom x(
Har: Snakebites
Ska skaffa så fort jag blir frisk: Septum (:
Citat från AkaneChi
Jag har så få x( Har bara en i vänstra örat o fyra i högra. Man måste väl vara 18 för att få pierca sig? Så jag har gjort mina själv. Men vill skaffa så jag har tio stycken ringar i vardera örat o två i läppen. Lite osäker på om jag ska ta i näsan och ögonbrynet med.
Universally osexigt.
Det är sessit :)))
jag ska pierca mig i januari som sagt. d blir feint
Citat från Reviendra

hoppas att bilden fungerar omg ber till herren above.
De svarta prickarna är vad jag tänker satsa på. Det finns svarta prickar på det röda bandet också men de ska egentligen vara i huden UNDER bandet. Tänk bort bandet helt enkelt.
--------------------------------------------------------------------------
Hahahah ja, pinne rakt igenom.
En vertikal <3<3<3<3
En i läppen.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet