Vår gemensamma relationsdagbok V. 3
Mår skit efter denna långa dag, behöver bara ha lite jävla lugn och ro men det verkar omöjligt.
Ok min valp är tvärkåt på sin far nu när han fått ligga och luktar tik (trots att han duschats osv) och jag har asont och noll tålamod whatsoever rn, mina mediciner funkar inte och jag har så ont så att jag lipar any sec.
Han står och gnyr för att hans pappa inte vill ligga med honom och jag funderar starkt på att börja äta kött igen.
Alternativt ba yxa honom eller något.
Bara håll käften snälla
Är Sååå taggad för imorgon, kommer ej kunna sova
Känner mig ca ensammast i världen just nu.
Näeeeee nu finns det inget kul att leva för ens
love fabio manuel så mkt<33
oooj, kmr nt klara d här. byeeee
Imorgon kommer bli så jävla bra, trots psykologmöte. Mamma och Andreas, vad kan gå fel då. <3
Vill ha nån att skeda med imorgon
Känner mig så ledsen, tom och trasig just nu. Vi löste bråket, vi är okej, men ändå känner jag såhär...
Borde verkligen försöka sova hyfsat snart så att jag inte sitter upp med ångest hela natten. Men det lär ju funka sådär eftersom jag fuckat upp min dygnsrytm.
Är iallafall lite glad pga ska till Ullared till helgen. Har dock inte särskilt mycket pengar men det ska nog gå bra ändå.
mår faktiskt bra
Vill att han ska vara här. :(
saknaden är oändlig och jag orkar inte mer
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet