Vår gemensamma relationsdagbok V. 3
Sex är verkligen det sista jag tänker på. Alla mina kompisar snackar om att de vill knulla och de knullar med folk de inte vill umgås/synas med på stan. Sånt funkar inte för mig.
ser ut som ett jävla vrak.. orkar inte..
Kvällen blev bra ändå, trots att vi kom in på min ångest osv, mina planer kring inläggning.
Folk kan dra åt helvete.
Jag har blivit så himla hemmakär och bekväm, men vem kan klandra mig när jag har det så gött som jag har det, hah.
Hade gjort allt för att få vara hos honom just nu. Jävla skitdag
Vrf är alla så tråkiga idag. Hallå
jag har världens bästa förhållande med världens finaste person!!!!!
Jag är så jävla trött på allt.
Kan någon komma med en thunderbolt till hdmi-adapter till mig????? Nä, ok, får väl kolla på Hannibal på datorn istället då.
I want you so bite me
tankar
- emocore är bara kul om en har kompisar på emocore
- vad har hänt med layouten??:(
- tagga emmaboda
Folk brukar klaga på att jag gnäller i den här tråden, för att sedan själv klaga över något nonsensaktigt i exakt samma tråd typ 10 minuter senare. Sedan om man tycker att jag är enformig med mina inlägg så bör man granska sina egna inlägg som oftast kretsar kring sex/honom/trötthet/att må dåligt.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet