Vår gemensamma relationsdagbok 2.0
Förstår inte varför han så gärna vill att jag ska säga what's on my mind trots att han egentligen inte vill veta. Han vet precis vad som kommer sägas. Han bryr sig ju inte egentligen.
är kär i typ 5 stycken, hihihi, ska bli tsm med allihopa hihii
Det känns så negativt i den här tråden.
Jag har inte vart grinig eller på dåligt humör sen i torsdags, dvs snart en vecka. Det har inte hänt på väldigt många år.
Har haft typ astaggade fyllor iaf dom tre senaste helgerna, blir så glad av att vara glad så det slår typ slint, men jag är glad ändå!
Fan vad kul!
min bikini kom idag, är så glad
Jag är 24 år och fortfarande en jätteung liten pojke i kroppen. Det finns 13-åringar som är mer maskulina än mig. När ska jag få utvecklas till en man med ordentlig kroppsbehåring? Antagligen då jag är typ 50, men då spelar det inte någon roll längre. Jag förlorade det genetiska lotteriet så jävla hårt. Ett fullständigt värdelöst skal att leva igenom, no wonder kvinnor ratar mig. Så jävla uselt utseende.
Längtar tills jag tar studenten så jag lämna den här delen av Sverige, vill neråt i landet...
Känner mig så brutalt äcklig det bara går att bli, gr8.
Citat från DontGetCucked:
Jag är 24 år och fortfarande en jätteung liten pojke i kroppen. Det finns 13-åringar som är mer maskulina än mig. När ska jag få utvecklas till en man med ordentlig kroppsbehåring? Antagligen då jag är typ 50, men då spelar det inte någon roll längre. Jag förlorade det genetiska lotteriet så jävla hårt. Ett fullständigt värdelöst skal att leva igenom, no wonder kvinnor ratar mig. Så jävla uselt utseende.
Fyi, kroppsbehåring är bara a pain in the ass. Du anar inte hur avis jag är på er som slipper skiten.
vill ej finnas i den här äckliga kroppen fyfan
Fri efter två år. Den här sommaren kommer att bli så himla skön. Äntligen kan jag få slippa det där mörka molnet av depression och bara satsa på mig själv och inte tyngas ner av honom. Ska fan ta och ligga järnet!!
ska dra och träffa min hoe och mysa
matkoma dör
Har snart inte ätit mer än Yoghurt på 24 timmar, känner ingen lust för mat alls.
Att jobba som en drönare är vad som står på tapeten resten av sommaren nu, tills det är dags för nästa vansinnesår av studier med människor jag hatar eftersom att de är imbeciller. Note to self: Helt sjukt hur jag bara haft sex 3 gånger i mitt liv när en alphadouche toppar det på ett enda dygn med upp till 10 olika tjejer samtidigt, de äger i princip harems pga sitt sexuella värde. Endast 3 gånger! På hela 24 år. Det är helt jävla ofattbart vad misslyckat mitt liv är. De flesta par har sex minst ett tusen gånger per år. Går inte ens att jämföra min usla levnadsstandard och brist på livsnjutning med deras himmelrike.
Edit: Vet att du syftar på mig molly. Tyvärr så är jag väldigt väldigt lydig enligt ECs riktlinjer och det jag skriver är mycket välformulerat. Det är bara att hålla utkik efter off topic eller små överträdelser så kan du trycka på den där bannknappen och "ta bort mig härifrån". Grejen är den att det är rättvist att ha kvar mig för att jag har rätt i allt jag säger och det är just därför jag driver mitt korståg här. För att påverka och skipa rättvisa. Den goda sidan vinner alltid i slutändan!
Jag fullkomligt bildligen KRÄKS över specifically en EC-medlem och det gör mig seriöst illa till mods att jag inte kan bara banna hen för att vara ett as då hen egentligen inte gjort något annat än ha helt skeva ofattbart idiotiska åsikter och intressen. ÅH snälla någon för EC genom nån slags skärseld. Rid me of them.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet